Must Be The Music 9 odc. 1: Kensington na przesłuchaniach - gwiazdy z Holandii na ESKA.pl [VIDEO]

2015-03-15 20:29

Must Be The Music 9 odc. 1 to m.in. występ Kensington, który w całości możecie zobaczyć na ESKA.pl jeszcze przed premierą pierwszego odcinka Must Be The Music 2015. Okazuje się, że casting Kensington to poważny test dla jurorów show, bo formacja to gwiazdy z Holandii. Czy Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Piotr Rogucki poznali się na Kensington? Więcej na ESKA.pl!


Występ Kensington w Must Be The Music 9 odc. 1 15 marca 2015 roku = mnóstwo gwarantowanych emocji. Kensington w pierwszym odcinku Must Be The Music 2015 to bowiem uczestnicy show, którzy przetestowali jury programu. Okazuje się, że skład to bardzo popularna i znana grupa z Holandii. O tym nie wiedzieli Elżbieta Zapendowska, Kora, Adam Sztaba i Piotr Rogucki podając ocenie występ Kensington - filmik do zobaczenia powyżej. Chcieliśmy skalibrować naszych jurorów – tłumaczy Maciek Rock prowadzący MBTM.

Czy jury poznało się na Kensington i doceniło talent uznanych w krajach Beneluksu gwiazd? Oceniający nie dali się zaskoczyć i bardzo pozytywnie przyjęli zespół z Holandii. Jury Must Be The Music 2015 to w końcu sami profesjonaliści, co udowodnili po raz kolejny.

Zaćmienie Słońca 2015: o której godzinie zaćmienie Słońca w Polsce w poszczególnych miastach?

Kim są na Kensington? To prawdziwe gwiazdy w swoim kraju i zdobywcy wielu nagród. Każdy ich singiel to hit grany w stacjach radiowych. Skład tworzą wokalista i gitarzysta Eloi Youssef, gitarzysta Casper Starreveld, basista Jan Haker oraz perkusista Niles Vandenberg. Kensington ma na koncie trzy albumy studyjne: Borders (2010), Vultures (2012) i najnowszy Rivals, z którego pochodzą przeboje Streets, All For Nothing czy grany również w polskich stacjach radiowych War.

JB

Najnowsze