Must Be The Music 7 - finał. Kto wystąpi? Sprawdź na ESKA.pl! [VIDEO]

2014-05-20 13:11

Must Be The Music 7 - finał. Kto wystąpi w ostatnim odcinku wiosennej edycji show i zawalczy o główną nagrodę? Sprawdź na ESKA.pl!

Must Be The Music 7 - finał. Kto wystąpi w ostatnim odcinku wiosennej edycji show i zawalczy o główną nagrodę? Finał programu już 25 maja 2014 o 20:05 na antenie Polsatu!

W ostatecznej walce o główną nagrodę tej edycji - 100 000 złotych i występ podczas Sopot TOPtrendy Festiwal - zmierzą się: PeterBeth, Janusz Cielecki, The SixPounder, Kraków Street Band, Piękni i Młodzi, Sachiel, Dharni i K-Leah, Katarzyna Świątczak oraz zdobywca dzikiej karty, którego poznamy dopiero za tydzień.

>>> Jankes królem #selfie? Ale o co chodzi?

Komu kibicujecie? Kto z wyżej wymienionych uczestników ma szansę powtórzyć sukces zwycięzców poprzednich edycji programu - grup Enej czy LemON? Czekamy na Wasze komentarze!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze