Music Power Explosion: line-up! Kolejność występów imprezy w Gdańsku!

2016-07-15 15:03
Music Power Explosion: line-up! Kolejność występów imprezy w Gdańsku!
Autor: fot. materiały prasowe Prestige MJM Music Power Explosion kto kiedy wystąpi

Line-up Music Power Explosion został zaprezentowany. Kiedy, kto zagra w Gdańsku? Na jednej scenie wystąpi: Avicii, Felix Jaehn, Tom Swoon i Mafia Mike! Szczegóły i kolejność koncertów na ESKA.pl!

Music Power Explosion: line-up imprezy 15.07.2016 jest już znany! Mafia Mike wypełnił listę artystów, którzy zaprezentują swój set w Gdańsku. Kiedy zagra Avicii? Kiedy Felix Jaehn? Te pytania ciekawią wszystkich, którzy od kilku tygodni mają bilety na Music Power Explosion. Kolejność występów prezentujemy na ESKA.pl! Koncert, a raczej święto fanów muzyki klubowej cieszy się ogromną popularnością. Jednym z powodów jest fakt, że Avicii rezygnuje z koncertów! Pierwszy i ostatni raz, twórca hitu Wake Me Up, Addicted To You, czy Waiting For Love przyjedzie do Polski.

Music Power Explosion: line-up

Music Power Explosion z udziałem cenionych i uznanych na świecie reprezentantów międzynarodowej sceny klubowej odbędzie się na Stadionie Energa Gdańsk. Początek zaplanowany jest o godzinie 17:00. Największą gwiazdą i atrakcją imprezy bez wątpienia jest set Avicii'ego. Jego show poprzedzą występy aż sześciu wykonawców. Jedną z największych imprez muzyki klubowej tego lata rozpocznie Mafia Mike, polski DJ i producent muzyczny, znany ze współpracy przy takich projektach jak: Core Pawn, Aquarium, Mafia Mike & Dominique (Used 2) czy Wet Fingers. Chwilę po nim, na scenie pojawi się Widenski. Jest to jeden z czołowych przedstawicieli estońskiej muzyki elektronicznej. Chwilę po nim wystąpi polski DJ i producent - Warson.

Tom Swoon na Music Power Explosion zaprezentuje się jako czwarty. Polak, który znalazł się na 46. miejscu kultowego zestawienia - DJ MAG TOP 100 do tej pory zyskał uznanie wśród takich producentów, jak: Armin van Buuren, Hardwell, Martin Garrix czy Tiesto. Zdecydowanie będzie to dobra rozgrzewka przed największym show wieczoru, 15 lipca 2016 roku.Tuż po występie Toma Swoona, gdańska publiczność będzie bawić się przy dźwiękach formacji Modestep. Rozpoznawalni artyści od kilku lat z sukcesami tworzą kawałki z gatunku dubstep. Następny w kolejce ustawi się Felix Jaehn! Niemiecki DJ dał się poznać za sprawą hitu "Ain’t Nobody (Loves Me Better) oraz Book of Love, Eagle Eyes. Energetyczne show artysty będzie ostatnim występem, tuż przed koncertem Avicii’ego. Szwed, headliner Music Power Explosion wskoczy na scenę ok. godziny 23:00.

>>> Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion

Mafia Mike na Power Music Explosion zagra "Turn Me On"? Tego dowiemy się już 15 lipca 2016 roku!

 

RW

Najnowsze