Music Power Explosion 2018 - bilety dostępne? Ceny i gdzie kupić?

i

Autor: fot. materiał prasowy Prestige MJM Music Power Explosion 2018 - bilety dostępne? Ceny i gdzie kupić?

Music Power Explosion 2018 - bilety dostępne? Ceny i gdzie kupić?

2018-04-26 18:25

Bilety Early Birds wyprzedane! Nowa pula biletów na Music Power Explosion 2018 jest już dostępna - szczegóły na ESKA.pl

Music Power Explosion 2018 - bilety na wydarzenie cieszą się dużą popularnością. Właśnie skończyły się wejściówki Early Birds. Do sprzedaży trafiła kolejna pula biletów na Music Power Explosion. Ceny obowiązywać będą do połowy czerwca. Kto chce na własne oczy zobaczyć Tiesto, Afrojacka, Steve Aoki, Don Diablo i Zedda na wrocławskim stadionie, powinien się pospieszyć z kupnem wejściówek w niższych cenach. Impreza odbędzie się 13 lipca.

Music Power Explosion 2018 - GWIAZDY, BILETY, DATA, MIEJSCE

Autor: brak danych

  Music Power Explosion 2018 - gwiazdy, bilety, data, miejsce, to najważniejsze informacje jeśli chodzi o te wydarzenie. Druga edycja tego festiwalu, po sukcesie sprzed dwóch lat i ponad 25-tysięcznej frekwencji, zapowiada się równie ciekawie. Na jednej scenie pojawią

Music Power Explosion 2018 - bilety

Cała pula biletów Early Birds na Music Power Explosion została już wyczerpana. Teraz do regularnej sprzedaży trafiły wejściówki w cenach 249 na płytę i 265 zł na trybuny. Jeśli ktoś już zdecydował się wziąć udział w największym wydarzeniu muzyki klubowej tego lata w Polsce, nie powinien zwlekać z zakupem biletów. Obecne ceny będą obowiązywać do 15 czerwca. Po tym czasie wzrosną do 299 zł (płyta) i 315 zł (trybuny).

Music Power Explosion odbędzie się 13 lipca na Stadionie Wrocław. W wydarzeniu weźmie udział czołówka światowej klasy DJ-ów. Będą to: Tiësto, Afrojack, Steve Aoki, Don Diablo i Zedd. Tego lata szykuje się więc eksplozja muzyki elektronicznej i jedno z największych wydarzeń w Polsce! Bilety do nabycia poprzez strony bilety.impreyprestige.com oraz eBilet.pl. Organizatorem Music Power Explosion jest agencja Prestige MJM przy współpracy ze Strefą Kultury Wrocław.

(informacja prasowa: Pretige MJM)