Muniek Staszczyk: 50. urodziny. Wybierz największy hit T.Love w urodzinowym głosowaniu! [RANKING]

2013-11-05 16:36

Muniek Staszczyk 50. urodziny świętuje właśnie dziś - 5 listopada 2013 roku. Wokalista i jego T.Love zaserwowali nam dziesiątki przebojów, które dziś są klasykami jeśli chodzi o polskie hity. Którą piosenkę T.Love lubisz najbardziej? Zagłosuj już teraz!

50. urodziny Muńka Staszczyka to doskonała okazja do przypomnienia najlepszych piosenek T.Love, gdzie wokalista jest oczywiście nasz solenizant. 50-letni już Muniek i jego skład to synonim największych polskich hitów. ESKA.pl z okazji urodzin piosenkarza postanowiła przypomnieć najpopularniejsze piosenki T.Love i zapytać Was o te ulubione w rankingu pod zdjęciem.

A jest w czym wybierać! Chłopaki nie płaczą, Warszawa czy też Ajrisz to tylko niektóre z numerów, które skradły serca fanów polskich hitów. M.in. właśnie te kawałki znajdą się na winylach T.Love, które zaliczają premierę w dniu 50. urodzin Muńka, 5 listopada 2013 roku.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze