Mundial 2018 - Włochy i Holandia jednak pojadą. Szansa dla przegranych

2017-11-17 14:10
Mundial 2018 - Włochy i Holandia jednak pojadą. Szansa dla przegranych
Autor: fot. AFP/EAST NEWS Mundial 2018

To szansa między innymi dla przegranych Włochów i Holendrów! Pojadą na Mundial 2018 o ile zrealizowany zostanie pewien kontrowersyjny pomysł. Więcej na ESKA.pl.

Mundial 2018 zaskakuje jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem! W eliminacjach do turnieju najlepszych piłkarskich drużyn świata odpadły między innymi Włochy, które cztery razy zdobywały mistrzostwo oraz znakomita Holandia! Okazuj się jednak, że obie te reprezentacje pojadą na mistrzostwa o ile zrealizowany zostanie pewien pomysł. Co ciekawe, już rozpoczęto działania w tej sprawie!

Mundial 2018 - stadiony. Gdzie zagrają piłkarze w Rosji? >>

Kontrowersyjny pomysł Amerykanów

Wiele osób pewnie zastanawia się o co chodzi. Okazuje się, że Amerykanie, którzy także nie pojadą na piłkarskie Mistrzostwa Świata Rosja 2018, wpadli na pomysł zorganizowania... Mundialu pocieszenia! Turniej miałby zgromadzić największych przegranych eliminacji i odbywałby się przed właściwymi mistrzostwami. Amerykańska federacja piłkarska już sprawdza, czy kibice byliby zainteresowani takim wydarzeniem. Problemem może być jednak namówienie do udziału drużyn, dla których nieobecność na prawdziwych mistrzostwach jest kompromitacją.

Mundial 2018 - piłka inspirowana Minecraftem! [FOTO]

Autor: brak danych

Piłka na mistrzostwa świata w Rosji nazywa się Telstar 2018! W sieci nie brakuje informacji, że twórcy inspirowali się popularną grą Minecraft! Oceńcie sami już teraz - na ESKA.pl

 

Najnowsze