Mundial 2018 - hymn zagrzewający Polskę będzie hitem?

2018-04-24 17:38
Mundial 2018 - hymn zagrzewający Polskę będzie hitem?
Autor: materiały prasowe MC Sobieski

Mundial 2018 - hymn zagrzewający Polskę do zwycięstwa ma szansę stać się hitem? Jak brzmi polska piosenka tegorocznych MŚ?

Mundial 2018 - hymn, którym naszych piłkarzy postanowił zagrzewać do walki jeden z raperów, z pewnością podbije serca kibiców. MC Sobieski to 36-letni raper pochodzący z Kalisza. Pomimo swojej nieuleczalnej choroby ciągle dopinguje naszych piłkarzy. Na YouTube możemy znaleźć jego najnowszy hymn, który ma wspierać naszych piłkarzy podczas tegorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Mundial 2018 - hymn, którym MC Sobieski wspiera piłkarzy

MC Sobieski marzy o tym, by utwór dotarł do naszych reprezentantów i natchnął ich do lepszej gry. - Muzyka ma potężną siłę, o czym wielokrotnie się przekonałem - mówi. Spełnieniem marzeń byłaby wygrana przez Biało-Czerwonych Mistrzostwa Świata. Miałbym wtedy taką cichą satysfakcję, że podczas tak historycznych momentów, mój utwór rozbrzmiewał gdzieś cicho w tle - dodaje.

-To mój sposób dopingowania - mówi MC Sobieski.- Inni kibice śpiewają dla naszych piłkarzy na stadionie, ja robię to właśnie tak. Od dziecka byłem fanem naszej Reprezentacji. Dzięki chwilom spędzonym z moim tatą, sport wgryzł mi się głęboko w serce. Moja muzyka wypływa z serca, więc ten utwór musiał powstać - dodaje.

Maryla Rodowicz ocenia szanse Polski na Mundialu 2018!

Autor: brak danych

  Maryla Rodowicz postanowiła wypowiedzieć się na temat szans Polaków na mistrzostwach świata w piłce nożnej, które w tym roku odbędą się w Rosji. Artystka interesuje się tym sportem i rzeczywiście jest bardzo na bieżąco z tematem MŚ! Co dokładnie zdradziła ze s

Dotarcie do piłkarzy wcale nie będzie takie trudne, ponieważ  jego poprzedni hymn przygotowany specjalnie na Euro 2016 został dostrzeżony przez naszych reprezentantów, a MC Sobieski otrzymał nawet podziękowania od Kamila Grosickiego. W hymnie gościnny udział wziął Dziemian - niezwykle utalentowany młody wokalista. Raper mógł liczyć także na dofinansowanie do teledysku od miasta Kalisz. 

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze