MŚ Kulm 2016: live w internecie i w TV. Transmisja z lotów narciarskich

2016-01-16 16:20
Skoczek w locie
Autor: fot. Bulls MŚ Kulm 2016: live w internecie i w TV. Transmisja z lotów narciarskich

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich jak zwykle rozegrane zostaną na mamucim obiekcie Kulm w Bad Mitterndorf. Transmisja live ze skoków 14, 15, 16 i 17.01.16 będzie dostępna w internecie i telewizji. Na jakim kanale? Gdzie znajdziemy darmowy stream z MŚ w lotach? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Tydzień przed konkursem w Zakopanem najlepsi skoczkowie świata pojawią się na mamucim obiekcie Kulm. Łukasz Kruczek wybrał zawodników, którzy oddadzą swoje skoki w Tauplitz/Bad Mitterndorf. W weekend trzymać kciuki będziemy: Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Klemensa Murańkę, Stefana Hulę i Dawida Kubackiego. Czy Polacy w Kulm 2016 wrócą do dawnej formy? Sprawdzimy to, ponieważ transmisja ze skoków 14-17.01.16 będzie dostępna live w internecie i w TV. 

MŚ Kulm 2016: live w internecie

To już tradycja, że dorocznie w połowie stycznia rozgrywana jest najważniejsza dla skoczków impreza w sezonie. Na skoczni Kulm w Bad Mitterndorf - 14 stycznia - zaczynają się mistrzostwa świata w lotach narciarskich! Przed nami cztery dni rywalizacji, w której wezmą udział najlepsi zawodnicy świata. W czwartek (14 stycznia) odbędą się treningi i kwalifikacje, z kolei w piątek i sobotę przyjdzie czas na zmagania indywidualne! Liczymy w nich na dobry występ Polaków. W niedzielę przeprowadzony zostanie konkurs drużynowy, który wyłoni mistrzowską nacje na mamucim obiekcie.

Jedyny darmowy live stream znajdziemy na stronie sport.tvp.pl. Szczegółowy plan transmisji skoków w internecie prezentujemy poniżej:

  • Czwartek, 14 stycznia - Kwalifikacje: sport.tvp.pl godz. 13:00 (na żywo)
  • Piątek, 15 stycznia - Konkurs indywidualny - godz. 12:40 (na żywo studio)
  • Sobota, 16 stycznia - Konkurs indywidualny - godz. 13:40 (na żywo studio )
  • Niedziela, 17 stycznia - Konkurs drużynowy - godz. 13:35 (na żywo studio)

MŚ Kulm 2016 transmisja w TV

Skoczkowie prowadzeni przez Łukasza Kruczka nie są faworytami do ostatecznego zwycięstwa. Do tego grona zaliczyć możemy przede wszystkim dwóch innych zawodników: Petera Prevca i Severina Freunda. Rywalizacje tych i pozostałych skoczków, polscy kibice będą mogli śledzić przed telewizorem. Zapewni to transmisja na antenie TVP 1, Eurosportu i TVP Sport. Szczegóły poniżej:

  • Czwartek, 14 stycznia - oficjalny trening (2 serie) [10:30 - Eurosport i TVP Sport]/// 13:00 - kwalifikacje (na żywo: Eurosport 1 i TVP Sport)
  • Piątek, 15 stycznia - pierwsza i druga seria konkursu indywidualnego (na żywo: godzina 13:00 - Eurosport 1 i TVP 1)
  • Sobota, 16 stycznia - trzecia i czwarta seria konkursu indywidualnego (na żywo: godzina 13:00 Eurosport 1 i TVP 1) 
  • Niedziela, 17 stycznia - konkurs drużynowy (na żywo: godzina 14:15 TVP 1 i Eurosport 1)

>> Polska - Serbia: piłka ręczna. Transmisja 15.01.2016 w TV i live w internecie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze