MŚ 2018 - nowa piosenka na mundial w Rosji przebije Krawczyka i Koko Euro Spoko

2018-05-15 14:59
MŚ 2018 - nowa piosenka na mundial w Rosji przebije Krawczyka i Koko Euro Spoko
Autor: fot. youtube.com/Made for Music screen z teledysku na youtube Marian Lichtman Polska Biel i Czerwien (Mundial 2018)́

Krzysztof Krawczyk namieszał w internecie hitem, który ma zagrzewać reprezentację Polski na Mundialu 2018. Teraz za sprawą utworu pt. Polska biel i czerwień, chce namieszać również Marian Lichtman. Posłuchajcie sami na ESKA.pl

MŚ 2018 - nowa piosenka na mundial w Rosji wzbudza mieszane reakcje wśród kibiców. Internauci podzielili się na dwa obozy: jedni uważają, że to idealna propozycja zagrzewająca naszych piłkarzy, a drudzy, że jest wręcz przeciwnie. Wiele osób twierdzi, że utwór pt. Polska biel i czerwień, jest bardziej komiczny niż hit zatytułowany Lewandowski, gol dla Polski, Krzysztofa Krawczyka! Autorem nowej piosenki na MŚ 2018 jest Marian Lichtman!

MŚ 2018 - nowa piosenka na mundial w Rosji

Krzysztof Krawczyk bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę, jeśli chodzi o piosenkę na mundial w Rosji. Internauci byli przekonani, że nikt nie jest w stanie przebić legendarnej gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Ich punkt widzenia zmienił się w momencie pojawienia się kawałka pt. Polska biel i czerwień. Energiczna, radosna i przaśna piosenka budzi mieszane uczucia wśród internautów.

Artyści w teledysku pokazali emocje, które zawsze towarzyszą Polakom, w czasie oglądania wielkich turniejów z udziałem naszej reprezentacji. Obiad przed meczem, grill, przyjaciele, ale przede wszystkim biało-czerwone barwy i dobra zabawa! - Polska biel i czerwień, Polska Polska gol, niech moc będzie z Wami, zróbcie dla nas show. Polska biel i czerwień, Polska Polska gol na rosyjskiej ziemi, hej do przodu go! - śpiewa w refrenie Marian Lichtman.  

 

Marian Lichtman - kim jest?

Marian Lichtman to urodzony 30 marca 1947 kompozytor, perkusista i wokalista. W 1963 roku wspólnie z Krzysztofem Krawczykiem stworzył Trubadurów, w których występuje do dzisiaj. Nagrywał także i śpiewał z discopolowym zespołem Masters.

Najnowsze