Mrs Honey - wiek, wzrost, waga, streamy, chłopak. Kim jest Ewa Wyszatycka?

2022-09-08 8:41
Ewa Wyszatycka - wiek, wzrost, waga, streamy, chłopak. Kim jest Mrs Honey?
Autor: screen z filmu na YouTube: BĘDZIE PROFIT ZE SKRZYNEK? POG / https://www.youtube.com/c/Honey0 Ewa Wyszatycka - wiek, wzrost, waga, streamy, chłopak. Kim jest Mrs Honey?

Kim jest Ewa Wyszatycka? Wiek, wzrost, czy chociażby informacja w temacie tego, czy ma chłopaka, to wszystko najbardziej interesuje polskich internautów. Mrs Honey, bo pod takim pseudonimie nagrywa młoda influencerka zyskuje coraz większą popularność. Wkrótce może zrobić się o niej jeszcze głośniej, dlatego poznajcie ją bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Ewa Wyszatycka - wiek
  2. Ewa Wyszatycka - wzrost
  3. Ewa Wyszatycka - waga
  4. Ewa Wyszatycka - streamy
  5. Ewa Wyszatycka - chłopak

Ewa Wyszatycka - wiek, wzrost, waga, streamy, chłopak, czyli wszystko, co najbardziej interesuje polskich internautów na temat influencerki. Kim jest Mrs Honey? Kto to jest? Ewa Wyszatycka przyciąga uwagę internautów z wielu powodów. Zainteresowanie wzbudziło jej konto w Only Fans, czyli serwisie, na którym dana osoba wysyła zdjęcia swojego ciała w zamian za subskrypcję. Mrs Honey nieustannie od wielu lat zaliczana jest do grona najpopularniejszych streamerek w Polsce. Przygodę rozpoczęła w 2017 roku i od tamtego czasu nagrywa filmy z grania w League of Legends, Fortnite, CS:GO czy Teamflight Tactics. Jej kanał subskrybuje ponad 27 tysięcy użytkowników. Konto na Instagramie cieszy się większą popularnością. Jej codzienne poczynania śledzi ponad 125 tysięcy obserwujących.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 17.09.2022?

Wersow kiedyś i dziś

Ewa Wyszatycka - wiek

Ile lat ma Ewa Wyszatycka? Ile lat ma Mrs Honey? Urodziła się ona 21 grudnia 1996 roku. Jej firma zarejestrowana jest w Lubinie.

Ewa Wyszatycka - wzrost

Ile wzrostu ma Ewa Wyszatycka? Oficjalnie nigdy tego nie ujawniła, ale patrząc na jej filmiki można ocenić, iż nie ma 170 centymetrów. 

Ewa Wyszatycka - waga

Ile waży Mrs Honey? Jaka jest waga Ewy Wyszatyckiej? Ważna kwestia, w perspektywie jej rzekomej walki z Mają Staśko na High League 4. Waga Mrs Honey będzie być może ujawniona podczas Rundek, czyli spotkań oko w oko z rywalem lub dopiero podczas oficjalnej ceremonii ważenia, czyli 16 września 2022. O ile oczywiście streamerka wystąpi na gali.

Ewa Wyszatycka - streamy

Streamy Mrs Honey w 2022 miały ponad 3 tysiące wyświetleń. Nie cieszą się tak dużą popularnością, jak jeszcze rok, czy dwa lata temu, kiedy oglądało ją od 15 do 80 tysięcy osób. Youtuberka najczęściej streamuje rozgrywkę w CS:GO.

Ewa Wyszatycka - chłopak

Czy Mrs Honey ma chłopaka? Wiele wskazuje na to, że serce znanej streamerki jest wolne. Nie ujawnia ona zdjęć z partnerem, w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy śledzisz karierę Mrs Honey?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze