Mr. Polska

i

Autor: Sony Music Polska Mr. Polska wydał nowe utwory.

Nowość

Mr. Polska wraca z nowymi kawałkami! Jeden z nich zawojował Tik Tok

2023-12-01 16:36

Mr. Polska kończy swoją aktywność wydawniczą w 2023 roku aż dwoma nowymi singlami! Do sieci właśnie trafiła „Benzyna”, która przed premierą cieszyła się dużą popularnością wśród użytkowników platformy Tik Tok, oraz sentymentalny i osobisty „Flashback”. Oba utwory są już dostępne w serwisach streamingowych.

Mr. Polska przez całą swoją karierę zbudował na klubowych brzmieniach, które są dla niego naturalnym środowiskiem. Nie inaczej jest w przypadku „Benzyny” – energetycznego utworu z chwytliwym refrenem, skomponowanego przez Jonatana, Abla De Jonga i Favsta, który ma szansę zawładnąć parkietami w całym kraju. Pierwsze przesłanki ku temu pojawiły się ponad tydzień przed premierą kawałka, gdy w formie teasera trafił na platformę Tik Tok i od razu zyskał zainteresowanie użytkowników. Drugi z wydanych właśnie singli – „Flashback” – również charakteryzuje się wysokim tempem, ale poruszona w nim tematyka leży daleko od wesołych spraw. Mr. Polska wspomina w nim m. in. trudne początki jego rodziny w Holandii i przeprowadza słuchaczy przez wzloty i upadki swojej kariery.

Mr. Polska ma viral w... Chinach! Zarobił na nim KROCIE

Mr. Polska wraca i od razu ma hit internetu! Dotyk przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Mr. Polska - sukcesy w 2023

Kto jak kto, ale Mr. Polska może zaliczyć ten rok do naprawdę udanych. Rozpoczął go z przytupem za sprawą „Dotyku” stworzonego we współpracy z SRNO, w międzyczasie zremiksował też globalny hit „Push Up” autorstwa francuskiego producenta Creedsa, a w tym wszystkim znalazł też czas na kilka solowych kawałków wydanych w Polsce i Holandii. Na koniec tego dwunastomiesięcznego maratonu Mr. Polska wyciąga z rękawa dwa asy w postaci dwóch kompletnie różnych od siebie utworów, które właśnie ujrzały światło dzienne.