Morsuj z ESKĄ - zgarnij zestaw morsa i sprawdź, które gwiazdy kąpią się w zimnej wodzie!

2021-01-13 14:16
Morsuj z ESKĄ - zgarnij zestaw do morsowania i sprawdź, które gwiazdy kąpią się w zimnej wodzie!
Autor: Krzysztof JANKES Jankowski Morsuj z ESKĄ - zgarnij zestaw do morsowania i sprawdź, które gwiazdy kąpią się w zimnej wodzie!

Morsowanie w 2021 roku stało się bardzo popularne. Do tego stopnia, że coraz więcej osób decyduje się spróbować kąpieli w lodowatej wodzie. W związku z tym, możecie po pierwsze, zgarnąć zestawy do morsowania, a po drugie, sprawdzić które gwiazdy kąpią się zimą w jeziorach! Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Morsuj z ESKĄ: jak zgarnąć zestaw morsa?
  2. Morsuj z ESKĄ: zobacz gwiazdy, które morsują

Morsuj z ESKĄ - zgarnij zestaw do morsowania i sprawdź, które gwiazdy kąpią się w zimnej wodzie! Morsowanie, to zanurzenie lub krótka kąpiel w zimnej wodzie jeziora, morza, rzeki lub innego zbiornika z wodą. Najcześciej praktykowane jest od jesieni do wiosny i ma charakter grupowy. Za zimną wodę, uznaje się temperaturę niższą niż 15 stopni. Regularne kąpiele wpływają korzystnie na ciało i ducha.

Morsuj z ESKĄ: jak zgarnąć zestaw morsa?

Jeżeli kochasz morsować i chcesz zgarnąć zestaw morsa, to koniecznie słuchaj Radia ESKA w sobotę i niedzielę 16 i 17 stycznia 2021 roku i czekaj na sygnał od prezentera. Kto wie, może to właśnie Ty, będziesz nowym właścicielem limitowanego ESKOWEGO zestawu morsa.

Morsuj z ESKĄ: zobacz gwiazdy, które morsują

Moda na morsowanie dotarła również do gwiazd. Wśród znanych osób, które kochają kąpiele w lodowatej wodzie jest dobrze znany z porannego programu Radia ESKA Krzysztof JANKES Jankowski. Ale czy wiedzieliście, że raperzy: Solar i Quebonafide, również uwielbiają takie aktywności? Sprawdź, które gwiazdy morsują w naszej galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze