Monika Wiśniowska-Basel vs. Emilia Hamerlik - BITWY. Kto wygrał?

2021-10-23 20:38
Monika Wiśniowska-Basel i Emilia Hamerlik
Autor: TVP

Emocje w The Voice of Poland sięgają zenitu. Jesteśmy coraz bliżej finału, jednak teraz wszyscy mówią jeszcze o Bitwach. W sobotnim odcinku 23 październiku na scenie zmierzyły się ze sobą Monika Wiśniowska-Basel i Emilia Hamerlik. Kogo wybrała Justyna Steczkowska? Wynik Bitwy poznacie poniżej.

Monika Wiśniowska-Basel vs. Emilia Hamerlik - BITWY. Kto wygrał? The Voice of Poland 12 trwa w najlepsze. W sobotni wieczór 23 października odbyły się Bitwy. Na scenie zmierzyły się ze sobą między innymi Monika Wiśniowska-Basel i Emilia Hamerlik z drużyny Justyny Steczkowskiej. Dziewczyny wykonały piosenkę Jestem Kobietą z repertuaru Edyta Górniak. Jak Monika i Emilia poradziły sobie w starciu? Kto wygrał? Czy ktoś zdecydował się na kradzież przegranego? Wyniki Bitwy sprawdzisz poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland 2021: UCZESTNICY - drużyna Justyny Steczkowskiej [LISTA]

Justyna Steczkowska przesadziła? Ostro o uczestnikach The Voice of Poland!

Monika Wiśniowska-Basel i Emilia Hamerlik - BITWY. Kto wygrał?

Choć poziom obu uczestniczek jest bardzo wyrównany, to zasady programu są jasne. Justyna Steczkowska zdecydowała, że chce zostawić w swojej drużynie Monikę Wiśniowską-Basel. Oznacza to, że Emilia Hamerlik musiała pożegnać się z programem, ponieważ nie została ukradziona przez żadnego z trenerów.

Sonda
Podoba ci się Steczkowska w roli trenerki "The Voice of Poland"?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze