Monika Morka - kim jest uczestniczka The Voice of Poland, która oczarowała swoim głosem?

2020-09-19 22:11 Maksymilian Kluziewicz
Monika Morka
Autor: fot. Jan Bogacz / TVP

Jedenasta edycja show The Voice of Poland wystartowała. Widzowie po raz kolejny mogą obserwować, jak na ich oczach rodzą się prawdziwe gwiazdy. Monika Morka to jedna z uczestniczek, które zrobiły największe wrażenie na trenerach. W jej stronę odwrócili się wszyscy poza Edytą Górniak. Co o niej wiemy? Sprawdź na ESKA.pl.

Monika Morka w The Voice of Poland pokazała, co potrafi. Choć to już jedenasta edycja najpopularniejszego show muzycznego w naszym kraju, wszystko wskazuje na to, że wciąż mieszka w nim wiele nieodkrytych talentów. Trenerzy w składzie Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak, Tomson i Baron, a następnie widzowie będą mieli trudne zadanie. Wybranie jednego zwycięzcy spośród tylu utalentowanych uczestników wydaje się wręcz niemożliwe. Jedną z uczestniczek, które najbardziej zachwyciły trenerów jest Monika Morka. Wokalistka rzuciła na kolana Urszulę Dudziak, Michała Szpaka i chłopaków z Afromental coverem At Last Etty James.

Blokada - nowe reguły w The Voice of Poland. O co chodzi?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Monika Morka - The Voice of Poland

Pochodzi z Opola. Poza śpiewaniem, Monika zajmuje się również modelingiem. Muzyka jest jednak największą z jej pasji. Internauci bez problemu mogą znaleźć w sieci rozmaite covery w jej wykonaniu. Udział w The Voice of Poland na pewno otworzy jej drzwi do wielkiej kariery. Artystka jest w drużynie Urszuli Dudziak. Artystka chciałaby pokazać w programie prawdziwą 'ja'. Uwielbia bluesa i podczas śpiewania czuje się jak ryba w wodzie.

Monika Morka - wiek

Ile lat ma Monika Morka? Uczestniczka 11. edycji The Voice of Poland ma 24 lata.

Najnowsze