Mój Passat robi we wsi szum - parodia AronaChupy hitem w sieci

2017-10-30 12:26
Mój Passat robi we wsi szum - parodia AronaChupy hitem w sieci
Autor: fot./screen/youtube.com/Kabaret Czwarta Fala Mój Passat robi we wsi szum

Parodia hitu AronaChupy zrobiona przez kabaret robi furorę w sieci! Na ESKA.pl usłyszycie jak brzmi utwór Mój Passat robi we wsi szum!

Mój Passat robi we wsi szum to parodia utworu Llama in my living room. Wielki hit AronaChupy i Little Sis Nora stał się niezwykle popularny na całym świecie więc tylko kwestią czasu było kiedy pojawią się jego przeróbki. Jedną z nich przygotował kabaret Czwarta Fala znany ze swoich prześmiewczych interpretacji przebojów. Na swoim koncie mają między innymi piosenkę Wieśka Tico (Despacito) oraz Drogi Król (Daddy Cool).

Despacito po polsku: Wieśka Tico - kolejna parodia hitem sieci >>

Parodia kabaretu podbija internet

Mój Passat robi we wsi szum jest parodią nie mniej śmieszną niż ich poprzednie dokonania. Filmik już staje się hitem w sieci, a co najlepsze ta wersja jest równie mocna co oryginał AronaChupy! Być może przeróbka pojawi się więc na niektórych dyskotekach i rozrusza imprezowiczów tak jak Llama in my living room. Kawałka Mój Passat robi we wsi szum możecie posłuchać poniżej. Robi wrażenie!

Dla porównania zobaczcie też oryginał:

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Autor: brak danych

Prezydent Andrzej Duda zażartował sobie w studiu telewizyjnym i swoim dowcipem sprawił, że twórcy programu postanowili wykorzystać to w zapowiedzi programu.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze