ModnyTata w roli Hooligana w najnowszym teledysku Patryka Kumóra!

2019-03-01 13:13 RW
#ModnyTata w roli Hooligana w najnowszym teledysku Patryka Kumóra!
Autor: fot. YouTube.com/PatrykKumorVEVO (screen z teledysku na youtube: Patryk Kumor - Hooligan) #ModnyTata w roli Hooligana w najnowszym teledysku Patryka Kumóra!ooligana w najnowszym teledysku Patryka Kumóra!

Patryk Kumór z nowym singlem! Artysta, po roku pełnym sukcesów jako songwriter, prezentuje autorski utwór, który jest doskonałym muzycznym podsumowaniem kompozytorskiej pracy w studiu w 2018 roku. W teledysku do utworu Hooligan pojawił się ModnyTata - zobaczycie na ESKA.pl

Patryk Kumór wrócił z nowym singlem Hooligan, a teraz zaprezentował do niego teledysk! Co się dzieje w muzycznym obrazku artysty? Przekonajcie się oglądając go w tym miejscu na ESKA.pl. Hooligan, to kolejna po Ogień i lód i Skok na bank muzyczna zapowiedź czwartej płyty Patryka, która ujrzy światło dzienne w tym roku.

Zobacz: HITY 2019: Selena Gomez i J Balvin chcą się bawić! Dowód to I Can't Get Enough

Patryk Kumór - teledysk Hooligan

Utwór, który podbił sieć doczekał się poruszającego teledysku. Zdjęcia powstały we Wrocławiu, a w roli Hooligana zobaczyć można Michała Będźmirowskiego, znanego z bloga Modny tata.

Ciekawostką jest fakt, że mimo wielu godzin spędzonych w studiu, utwór powstał spontanicznie podczas... jazdy samochodem! Wersja demo singla została zarejestrowana na dyktafonie w telefonie, a dopiero później dopracowana w profesjonalnym studiu nagraniowym. Co więcej, duża część partii wokalnych z wersji demo została finalnie wykorzystana w końcowej wersji piosenki. Jak z przymrużeniem oka mówi Patryk o utworze:

Wiecie, czego pragną kobiety? Ja też nie. I trochę o tym jest ta piosenka

Najnowsze