Modestep wystąpią przed Avicii na Music Power Explosion

2016-02-10 12:17
Music Power Explosion: Modestep wystąpią przed Avicii
Autor: fot. materiały prasowe / Prestige MJM Music Power Explosion: Modestep wystąpią przed Avicii

Modestep wystąpią przed Avicii w Gdańsku. Co wiemy o brytyjskiej grupie? Sprawdź szczegóły występu Modestep na Music Power Explosion już teraz!

Modestep wystąpią przed Avicii w Gdańsku na Music Power Explosion. Autorzy dubstepowych hitów Sunlight, Exile i Feel Good powracają do Polski promować swój drugi album o nazwie London Road. Dokładnie 15 lipca 2016 roku Modestep rozgrzeją uczestników wielkiej imprezy z muzyką klubową na Stadionie Energa Gdańsk. Pochodząca z Londynu grupa, w której skład wchodzi obecnie czterech członków nie jest jednak ostatnią gwiazdą Music Power Explosion. Organizatorzy mają wkrótce ogłosić nazwiska artystów, których dj-sety rozbrzmieją w Gdańsku przed koncertami Avicii i Modestep. 

>> Avicii na Music Power Explosion 2016: Bilety. Gdzie i za ile je kupić?

Modestep przed Avicii na Music Power Festival 2016

W ramach promocji nowego materiału Modestep wystąpili już zeszłego lata na największych festiwalach w Europie, w tym na niemieckim Rock Am Ring i angielskim Glastonbury. Z kolei dla polskiej publiczności Brytyjczycy zaprezentowali dwugodzinny set na głównej scenie festiwalu Woodstock 2015. W Gdańsku Modestep będą częścią trwającego kilka godzin spektakularnego show z użyciem potężnej oprawy wizualno-dźwiękowej.

 

Wybieracie się na występ Modestep i Avicii w Gdańsku?

RC

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze