Młody Czuux

i

Autor: YouTube/YoungczuuX

Młody Czuux - kim jest chłopak, który podbija YouTube'a?

2020-02-10 13:23

Dziewięć filmików na kanale oraz ponad 17 milionów wyświetleń. Młody Czuux to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie youtuberów. Świadczy o tym fakt, że kolejny z jego kawałków dotarł na sam szczyt karty na czasie. Kim jest młody reprezentant sceny hip-hopowej? Co o nim wiemy? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

Młody Czuux - kim jest wykonawca kawałka Troja? To pytanie zadało sobie zapewne wielu internautów, którzy dostrzegli, że na karcie na czasie polskiego YouTube'a pojawił się nowy lider. W zaledwie jeden dzień, wideo opublikowane przez Młodego Czuuxa odtworzone zostało blisko pół miliona razy!

Piotr Czupryn, bo tak naprawdę nazywa się twórca kanału, już od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w muzyce. Najstarszy z numerów, jakich możemy posłuchać na jego kanale na YouTubie pochodzi z 2017 roku i nosi tytuł O co ci chodzi? Teledysk stworzony do tego kawałka wciąż pozostaje najchętniej oglądanym wideo na kanale Młodego Czuuxa. Wyświetlono go bowiem ponad 9 milionów razy!

Bardzo możliwe, że najnowszy projekt nastolatka - singiel Troja, przebije popularnością O co chodzi? W niespełna dobę, stworzony do numeru klip przekroczył liczbę 400 tysięcy wyświetleń, a ta stale rośnie. Wynik ten umożliwił chłopakowi awans na 1. miejsce notowania, uwzględniającego najchętniej oglądane filmiki polskiego YouTube'a.

Młody Czuux - kto to?

Piotr Czupryn urodził się w 2002 roku i od najmłodszych lat aktywnie działa w sieci. Już jako ośmiolatek nagrywał playe z Minecrafta, a w styczniu 2015 roku uruchomił swój kanał na YouTubie, z którego korzysta do dzisiaj. Do dziś, Młody Czuux zgromadził bardzo imponującą liczbę subskrybentów - prawie 600 tysięcy! Na insta zaś śledzi go 359 tysięcy osób.