Młody Czuux - kim jest chłopak, który podbija YouTube'a?

2020-02-10 13:23
Młody Czuux
Autor: YouTube/YoungczuuX

Dziewięć filmików na kanale oraz ponad 17 milionów wyświetleń. Młody Czuux to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych obecnie youtuberów. Świadczy o tym fakt, że kolejny z jego kawałków dotarł na sam szczyt karty na czasie. Kim jest młody reprezentant sceny hip-hopowej? Co o nim wiemy? Sprawdź najważniejsze informacje już teraz na ESKA.pl.

Młody Czuux - kim jest wykonawca kawałka Troja? To pytanie zadało sobie zapewne wielu internautów, którzy dostrzegli, że na karcie na czasie polskiego YouTube'a pojawił się nowy lider. W zaledwie jeden dzień, wideo opublikowane przez Młodego Czuuxa odtworzone zostało blisko pół miliona razy!

Piotr Czupryn, bo tak naprawdę nazywa się twórca kanału, już od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w muzyce. Najstarszy z numerów, jakich możemy posłuchać na jego kanale na YouTubie pochodzi z 2017 roku i nosi tytuł O co ci chodzi? Teledysk stworzony do tego kawałka wciąż pozostaje najchętniej oglądanym wideo na kanale Młodego Czuuxa. Wyświetlono go bowiem ponad 9 milionów razy!

Bardzo możliwe, że najnowszy projekt nastolatka - singiel Troja, przebije popularnością O co chodzi? W niespełna dobę, stworzony do numeru klip przekroczył liczbę 400 tysięcy wyświetleń, a ta stale rośnie. Wynik ten umożliwił chłopakowi awans na 1. miejsce notowania, uwzględniającego najchętniej oglądane filmiki polskiego YouTube'a.

Młody Czuux - kto to?

Piotr Czupryn urodził się w 2002 roku i od najmłodszych lat aktywnie działa w sieci. Już jako ośmiolatek nagrywał playe z Minecrafta, a w styczniu 2015 roku uruchomił swój kanał na YouTubie, z którego korzysta do dzisiaj. Do dziś, Młody Czuux zgromadził bardzo imponującą liczbę subskrybentów - prawie 600 tysięcy! Na insta zaś śledzi go 359 tysięcy osób.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze