MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej, to najgorętszy HIT lata?! Oto 5 dowodów!

2019-08-12 14:18 RW
MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej, to najgorętszy HIT lata? Oto 5 dowodów!
Autor: screen z teledysku: MIYO ft. Tymek - Będzie lepiej (Official Video) (fot. YouTube.com/MIYO)

Po chwilowej ciszy spowodowanej pracą nad nowym materiałem, jeden z najbardziej przebojowych duetów producenckich - MIYO powraca z nowym singlem! Pełny motywacji utwór Będzie lepiej, rozgrzeje wszystkich latem i przypomni wakacyjny klimat jesienią. Jak brzmi utwór? Co dzieje się w teledysku? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

MIYO i Tymek - piosenka Będzie lepiej motywuje, poprawia nastrój, ale również dodaje energii. Kawałek opowiadający o tym, że warto korzystać i cieszyć się z życia pojawił się wraz z teledyskiem w poniedziałek, 12 sierpnia. Mamy mocne dowody na to, że to jeden z najgorętszych hitów lata. Czujemy, że będzie to również jeden z najlepszych polskich hitów jesieni. Bądźcie czujni, bo już niebawem duet producencki zdradzi szczegóły współpracy z Tymkiem! Wywiad z artystami obejrzycie na ESKA.pl.

Będzie lepiej - piosenka MIYO

Będzie lepiej, czyli piosenka MIYO, na kilka dni przed premierą - pojawiła się we fragmencie tylko na ESKA.pl. 12 sierpnia 2019 utwór pojawił się wraz z teledyskiem, który może przywoływać wakacyjne wspomnienia. Teledysk do singla Będzie lepiej jest efektem niezapomnianej podróży po Chorwacji, za jego realizację odpowiada Patryk Kościelniak. Gościnnie w utworze pojawił się Tymek, który jest czołową postacią polskiej sceny rapowej, a jego single biją rekordy popularności w serwisach streamingowych. MIYO i Tymek wcześniej współpracowali przy okazji utworu Tusz, Smolastego.

MIYO - artyści, którzy są ojcami sukcesów wielu gwiazd polskiego rynku. Duet producencki wypracował swój własny styl nie do podrobienia. Tymek, to natomiast jedno z największych odkryć ostatnich miesięcy. Wydał hitowy singiel Język ciała, który pokochali słuchacze Radia ESKA. Trzech artystów połączyło siły i wydało motywacyjny singiel Będzie lepiej. Utwór idealnie sprawdzi się na sam koniec lata, ale będzie również poprawiał humor w coraz dłuższe, szare, jesienne dni. Mamy mocne dowody, że to jeden z najgorętszych hitów tego lata:

  1. Doświadczenie artystów: MIYO mają na koncie mnóstwo hitów, o których nigdy nie mówili. Wyprodukowali kawałki dla Honoraty Skarbek, Young Igiego czy chociażby wiele hitów Smolastego.
  2. Król streamingu: bez wątpienia tytuł Króla Streamingu należy do Tymka. Raper ma na koncie hity, które mają kilka milionów wyświetleń. Chodzi o numery pt. Poza kontrolą, 80s, Rainman czy oczywiście Język ciała. Tymek w piosence Będzie lepiej, to gwarancja sukcesu.
  3. Wakacyjny klimat: takiego utworu tego lata jeszcze nie było! Artyści już za sprawą samego tytułu motywują i przekonują, że Będzie lepiej. Kawałek będzie hitem końca lata, ale poprawi wam także humor nawet w najsmutniejsze jesienne dni.
  4. Gorące sceny: impreza, woda, łódź, podróże samochodem, szaleństwa i miłość - to wszystko w teledysku Będzie lepiej. Oglądając klip już można mieć inspirację, co do wakacyjnych planów na przyszłość.
  5. Popowy klimat: melodia, jak i sam tekst utworu wpadają do głowy już po pierwszym przesłuchaniu. MIYO i Tymek ewidentnie skorzystali z dobrego przepisu na HIT!
Najnowsze