Daria Zawiałow

i

Autor: fot. Karol Gustavv Małecki

fani są zachwyceni

"Mix sałat" od Taco Hemingwaya i Darii Zawiałow to dopiero początek. Idzie nowe! Piosenka potwierdzona

2023-09-27 10:02

Nowa płyta Taco Hemingwaya narobiła niezłego zamieszania w sieci. Pochodzące z niej numery okupują zestawienie Top 50 Polska. Jednym z najlepiej przyjętych kawałków jest będący efektem współpracy z Darią Zawiałow "Mix sałat". Artystka potwierdziła, że to nie koniec niespodzianek od tego duetu. Na dniach ukaże się nowa piosenka Darii i Taco. Znamy jej tytuł i datę premiery.

Daria Zawiałow i Taco Hemingway to połączenie, które gwarantuje hit. Dowodem jest doskonale przyjęty od chwili premiery kawałek "Mix sałat", który ukazał się na nowym albumie rapera zatytułowanym "1-800-Oświecenie". Piosenka znajduje się aktualnie na 5. miejscu notowania "Top 50 - Polska" w serwisie Spotify i wszystko wskazuje na to, że będzie jednym z największych hitów promujących całe wydawnictwo. Nie powinno to nikogo dziwić, biorąc pod uwagę ostatnie dokonania Darii Zawiałow. Piosenkarka już kilkukrotnie udowodniła, że doskonale czuje się u boku raperów. Kawałki "BUBBLETEA" czy "Laura" pozwoliły jej poszerzyć grono fanów. Podobnie do Dody i Smolastego, którzy podbili listy hitów singlem "Nim zajdzie słońce", Daria i Taco nie poprzestali na jednym utworze. Już za moment swoją premierę będzie mieć "Supro" - kolejny kawałek duetu, tym razem zapowiadający nowy album piosenkarki.

PIJANA TAYLOR SWIFT! (SHAKIRA, DODA, DARIA ZAWIAŁOW, TACO HEMINGWAY, KALWI & REMI)| Maks ON AIR

Daria Zawiałow i Taco Hemingway

Daria Zawiałow przygotowuje się do wydania swojej 4. płyty. "Dziewczyna Pop" pojawi się w sprzedaży już 20 października. Fani będą mieli jednak okazję posłuchać efektu współpracy z Taco wcześniej, bo już 29 września. "Supro" zostało wybrane kolejnym singlem promującym erę.

- AAAAA, życie nas rozpieszcza najpierw feat u taco, teraz taco na feacie

- wow czym my sobie zasłużyliśmy na takie doborci i to w takiej ilości

- Jak będzie takim sztosem jak "Mix sałat" to nie mam pytań - cieszą się fani.

Odliczacie dni?