Miuosh stawia na Powroty. Nowa płyta rapera pełna hitów?! [PIOSENKI, GOŚCIE, PREMIERA]

2019-12-12 17:45 RW
Miuosh stawia na Powroty. Nowa płyta rapera pełna hitów?! [PIOSENKI, GOŚCIE, PREMIERA]
Autor: Powroty - okładka singla Miuosh stawia na Powroty. Nowa płyta rapera pełna hitów?! [PIOSENKI, GOŚCIE, PREMIERA]

Miuosha po trzech latach od premiery ostatniego albumu, powraca z zupełnie nowym krążkiem. Materiał powstał we współpracy z czołowymi gwiazdami popowej, ale również hip-hopowej sceny muzycznej. Kto pojawi się na płycie? Jakie hity są w trackliście? Kiedy premiera? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Nowości Muzyczne 2020: Miuosh trzy lata po premierze albumu POP wraca z nowym materiałem. 24 stycznia na rynku pojawi się krążek „Powroty. Ósmy solowy album Miłosza to 10 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Napisaną w trasie płytą katowicki muzy powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat - dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

Miuosh - nowa płyta Powroty: GOŚCIE

Powroty to album wymykający się kategoriom, łączący to co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbało nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej. Preorder można zamówić na www.empik.com oraz www.kulturalnysklep.pl.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście, którzy i tym razem świadczą o niezaprzeczalnym poziomie całości - obok gospodarza krążka usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Miuosh - nowa płyta Powroty: PIOSENKI

Przedsmakiem płyty jest dostępny już singiel Powroty, na YouTube Fandango Records. A już w styczniu pojawi się kolejny singiel zatytułowany Motyle wykonany wspólnie z Igorem Walaszkiem znanym z projektu Bass Astral x Igo. W lutym i marcu 2020 Miuosh odwiedzi 16 polskich miast i zaprezentuje materiał z nowego albumu. Bilety są już dostępne w regularnej sprzedaży na www.ebilet.pl. Jakie piosenki znalazły się na krążku? 

 1. PANIE
 2. POWROTY
 3. DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel
 4. LHOTSE 
 5. BLCKSTR feat. Paluch
 6. POWINNOŚĆ feat. Mateusz Konieczny
 7. ANALOG
 8. LĘK feat. The Dumplings
 9. OMEGA
 10. ROK feat. Mela Koteluk
 11. MOTYLE feat. Igo

Najnowsze