Sanah połączyła hity Dawida Podsiadło! To jeden z najpiękniejszych projektów w 2019!

2019-12-06 16:51
Sanah połączyła hity Dawida Podsiadło! To jeden z najpiękniejszych projektów w 2019!
Autor: Sanah / MAGIC RECORDS Sanah połączyła hity Dawida Podsiadło! To jeden z najpiękniejszych projektów w 2019!

Sanah, czyli artystka określona przez nas jednym z największych objawień 2019 roku, zaskoczyła swoich fanów nowym utworem. Zaskoczony mógł poczuć się również Dawid Podsiadło, ponieważ młoda wokalistka i autorka tekstów stworzyła medley jego trzech hitów. Jakich dokładnie? Sprawdźcie na ESKA.pl i przekonajcie się, że to najpiękniejszy projekt w 2019 roku.

Sanah ma za sobą debiut płytowy - niecodzienny, bo zamiast regularnej płyty wydała tylko winylową EP-kę - Ja na imię niewidzialna mam, która z miejsca trafiła na szczyt listy sprzedaży winyli w Empiku. W ramach podziękowania fanom za tak entuzjastyczną reakcję artystka znana z utworów Siebie zapytasz’ i Idź postanowiła przygotować niespodziankę nawiązującą do jednego z bardziej pamiętnych wydarzeń z początku jej kariery. Tak jak kiedyś Dawid Podsiadło na jednym ze wyprzedanych koncertów zaśpiewał mało znany szerszej publiczności utwór Sanah - Cząstka (ku zaskoczeniu samej artystki), tak teraz światło dzienne ujrzała piosenka zatytułowana: projekt nieznajomy nie kłamie, będąca medley'em trzech znanych utworów Dawida - Project 19, Nieznajomy i Nie kłami. Wraz z wizualizacją nakręconą jesienią w warszawskich parkach jest to hołd złożony jednemu z najbardziej inspirujących Sanah artystów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze