Mitski - kim jest?

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=qooWnw5rEcI Mitski - kim jest?

Mitski - kim jest autorka viralowego Nobody? Fani Harry'ego Stylesa są nią oczarowani!

2022-06-15 15:26

Nobody, nobody, nobody… kojarzycie ten utwór z Tik Toka? Piosenka stała się viralowym hitem. Kim jest autorka piosenki? Wokalistka, która będzie występowała przed Harrym Stylesem podczas jego trasy koncertowej po Wielkiej Brytani wydała w lutym 2022 swój szósty album! Co jeszcze należy wiedzieć o Mitski?

Mitski - kim jest autorka Tik Tokowego hitu Nobody? Mitski Miyawaki - znana na scenie jako Mitski - to japońsko-amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Karierę zaczęła w 2012 roku kiedy wydała swój pierwszy krążek pt. Lush. W 2019 roku została nominowana do nagrody Grammy za swój album piąty album Be The Cowboy. Oprócz Nobody wokalistka w jest znana z hitów takich jak Love Me More, Washing Machine Heart, Stay Soft oraz Strawberry Blonde. W Lutym tego roku ukazał się jej szósty album pt. Laurel Hell

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Mitski - ile ma lat, skąd jest, albumy

Mitski ma obecnie  31 lat. Urodziła się 27 września 1990 roku w Japonii. Jej mama jest Japonką, a tata Amerykaninem. W dzieciństwie dużo się przeprowadzała ze względu na to, że jej ojciec pracował w Amerykańskim Departamencie Stanu. Mieszkała między innymi w Turcji, Malezji, Czechach i Kongo, do czasu aż na stałe zamieszkałą w Stanach Zjednoczonych. Zanim zaczęła karierę wokalistki studiowała Film na nowojorskim Hunter College - dziś efekty jej zamiłowania do filmu możemy podziwiać w teledyskach, które sama reżyseruje. Wydała 6 albumów: Lush (2012), Retired from Sad, New Career in Business (2013), Bury Me At Makeout Creek (2014), Puberty 2 (2016), Be The Cowboy (2018) i Laurel Hell (2022)

Mitski na koncertach Harry’ego Stylesa

Mitski będzie występowałą w ramach supportu podczas brytyjskiej trasy koncertowej Harry’ego Stylesa pod tytułem Love On Tour. Fani gwiazdora bardzo polubili artystkę ze względu na podobną do ich idola wrażliwość.