Mitski - kim jest autorka viralowego Nobody? Fani Harry'ego Stylesa są nią oczarowani!

2022-06-15 15:26
Mitski - kim jest?
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=qooWnw5rEcI Mitski - kim jest?

Nobody, nobody, nobody… kojarzycie ten utwór z Tik Toka? Piosenka stała się viralowym hitem. Kim jest autorka piosenki? Wokalistka, która będzie występowała przed Harrym Stylesem podczas jego trasy koncertowej po Wielkiej Brytani wydała w lutym 2022 swój szósty album! Co jeszcze należy wiedzieć o Mitski?

Mitski - kim jest autorka Tik Tokowego hitu Nobody? Mitski Miyawaki - znana na scenie jako Mitski - to japońsko-amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Karierę zaczęła w 2012 roku kiedy wydała swój pierwszy krążek pt. Lush. W 2019 roku została nominowana do nagrody Grammy za swój album piąty album Be The Cowboy. Oprócz Nobody wokalistka w jest znana z hitów takich jak Love Me More, Washing Machine Heart, Stay Soft oraz Strawberry Blonde. W Lutym tego roku ukazał się jej szósty album pt. Laurel Hell

Filip Gurłacz jako Harry Styles w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zaśpiewał megahit [WIDEO]

Mitski - ile ma lat, skąd jest, albumy

Mitski ma obecnie  31 lat. Urodziła się 27 września 1990 roku w Japonii. Jej mama jest Japonką, a tata Amerykaninem. W dzieciństwie dużo się przeprowadzała ze względu na to, że jej ojciec pracował w Amerykańskim Departamencie Stanu. Mieszkała między innymi w Turcji, Malezji, Czechach i Kongo, do czasu aż na stałe zamieszkałą w Stanach Zjednoczonych. Zanim zaczęła karierę wokalistki studiowała Film na nowojorskim Hunter College - dziś efekty jej zamiłowania do filmu możemy podziwiać w teledyskach, które sama reżyseruje. Wydała 6 albumów: Lush (2012), Retired from Sad, New Career in Business (2013), Bury Me At Makeout Creek (2014), Puberty 2 (2016), Be The Cowboy (2018) i Laurel Hell (2022)

Mitski na koncertach Harry’ego Stylesa

Mitski będzie występowałą w ramach supportu podczas brytyjskiej trasy koncertowej Harry’ego Stylesa pod tytułem Love On Tour. Fani gwiazdora bardzo polubili artystkę ze względu na podobną do ich idola wrażliwość.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze