MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 FINAŁ - kiedy, o której i kto wystąpi na ceremonii zamknięcia?

2018-07-12 16:13
MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 FINAŁ - kiedy, o której i kto wystąpi na ceremonii zamknięcia?
Autor: fot. AP Photo/Darko Bandic / EAST NEWS MISTRZOSTWA ŚWIATA 2018 FINAŁ - kiedy, o której i kto wystąpi na ceremonii zamknięcia?

Finał Mistrzostw Świata 2018 zapowiada się znakomicie! Ceremonię zamknięcia uświetnią znakomite występy światowych gwiazd muzyki! Sprawdźcie szczegóły na ESKA.pl!

FINAŁ Mistrzostw Świata 2018 - data, godzina i gwiazdy, to trzy podstawowe informacje, jeśli chodzi o koniec mundialu w Rosji. Wszystkich muzycznych fanów najbardziej interesuje, kto wystąpi na ceremonii zamknięcia MŚ 2018. Wiemy już i zapewniamy, że będzie się działo i już nie możemy się doczekać! Finał MŚ 2018 na stadionie w Moskwie swoim występem uświetnią autorzy oficjalnej piosenki turnieju!

FINAŁ MŚ 2018 - data, godzina

Kiedy i o której FINAŁ Mistrzostw Świata 2018? Data i godzina są już dawno znane i podane przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej. Ostatni mecz odbędzie się 15 lipca 2018 roku o godzinie 17:00. Dwie najsilniejsze reprezentacje świata, czyli Francja i Chorwacja, zawalczą ze sobą na pięknym stadionie w Moskwie.

MŚ 2018 FINAŁ - kto wystąpi, gwiazdy

Kto wystąpi na FINALE MŚ 2018? Ceremonia zakończenia mistrzostw świata 2018 przykuwa coraz większą uwagę. Do tej pory FIFA oficjalnie nie przekazała szczegółowych informacji na temat hucznego zakończenia piłkarskich zmagań. Lista wykonawców oraz kompletny program, zostaną zaprezentowane podczas konferencji prasowej w piątek, 13 lipca o godzinie 14:00. 

 

Zapewne podczas konferencji prasowej potwierdzą występ dwóch K-Popowych gwiazd: zespołu EXO oraz BTS. Obie grupy wygrały głosowanie, które zorganizowała FIFA na Twitterze (o zwycięstwo walczył również J. Balvin z piosenką Mi Gente, a także Zedd z The Middle). Spodziewamy się również potwierdzenia, że tuż przed pierwszym gwizdkiem usłyszymy megahit Live It Up, pod którym podpisuje się Will Smith, Nicky Jam i Era Istrefi. Oficjalnego hymnu MŚ Rosja 2018 nie może zabraknąć!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze