Mistrzostwa Europy U-21 - piosenka Gromee zagrzewa piłkarzy!

2017-05-31 17:32
Mistrzostwa Europy U-21 - piosenka Gromee zagrzewa piłkarzy!
Autor: fot. YouTube.com/Miasto Kraków screen z filmu na YouTube UEFA EURO U21 w Krakowie | spot z Bartoszem Kapustką

Mecze Euro U-21 w piłkę nożną odbędą się 16-30 czerwca 2017 na stadionach w Polsce! Piosenkę, która promuje miasto-organizatora finałowego starcia wyprodukował Gromee! Zobaczcie i posłuchajcie już teraz - na ESKA.pl!

Mistrzostwa Europy U-21 - piosenka z reklamy Krakowa to wielki hit! Władze miasta postanowiły stworzyć spot reklamowy, do którego zaprosili wieloletniego piłkarza Cracovii, reprezentanta Polski - Bartosza Kapustkę. Za warstwę muzyczną materiału promocyjnego odpowiada krakowski producent, autor tekstów, Andrzej Gromala, czyli Gromee! Wiadomo już, że Kraków zorganizuje mecze grupowe, ale przede wszystkim pierwszy półfinał oraz finał. 

Mistrzostwa Europy U-21 - piosenka

Co to za piosenka w spocie reklamowym Krakowa z Bartoszem Kapustką? Utwór nosi tytuł Fearless i Gromee nagrał go, we współpracy z May-Britt Scheffer! Kawałek w Polsce pokrył się platyną pokochali go słuchacze Radia ESKA!

Gromee promuje miasto Kraków i zagrzewa piłkarzy do walki, a już 17 czerwca 2017 rozgrzeje publiczność zgromadzoną w szczecińskiej hali Azoty Arena. To jedna z naszych gwiazd na ESKA Music Awards 2017! Czołowy producent z naszego kraju walczy również o Wasze głosy w kategorii: Najlepszy DJ/Producent. Jeśli lubicie jego muzykę i cenicie go jako artystę - zagłosujcie już teraz ESKA Music Awards 2017 ZAGŁOSUJ!

ESKA Music Awards 2017 - BILETY. Gdzie kupić i jak wygrać?

Autor: brak danych

ESKA Music Awards 2017 - bilety to gorący towar wśród fanów wielkich imprez. Dzięki biletowi na #EMA2017 możecie na żywo zobaczyć, jak z najważniejszych muzycznych nagród cieszą się Wasi ulubieni artyści. 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze