Mister World 2019 - Polska w gronie faworytów! Robert Kapica zwycięży na Filipinach?!

2019-08-21 10:47
Mister World 2019 - Polska w gronie faworytów! Robert Kapica zwycięży na Filipinach?!
Autor: misspolonia.com.pl Mister World 2019 - Polska w gronie faworytów! Robert Kapica zwycięży na Filipinach?!

Reprezentantem Polski w konkursie Mr World 2019 jest 23 letni Robert Kapica! Gala finałowa wyborów z udziałem ponad 80. kandydatów odbędzie się już w piątek, 23 sierpnia w Manili na Filipinach! Z kim walczy Polak? Jak wyglądają jego konkurenci? Przekonajcie się oglądając zdjęcia - na ESKA.pl

Mister World 2019Robert Kapica od ponad 2 tygodni jest na Filipinach zgrupowaniu konkursu. W ramach przygotowań do finału odbyły się m.in. sesje zdjęciowe w strojach narodowych, kąpielowych i garniturach. Najprzystojniejsi mężczyźni świata odwiedzili także lokalne fundacje charytatywne i domy dziecka. Jak wyglądają uczestnicy Mister World 2019? Polska jest w gronie faworytów? Oceńcie oglądając zdjęcia w poniższej galerii!

Mister World 2019 - Polska

Finaliści Mr World wzięli też udział w konferencji prasowej oraz w dodatkowych mini-konkursach. Nasz reprezentant Polski odniósł już pierwsze sukcesy kwalifikując się do finałów konkurencji Mr Talent (top20) i Mr Extreme Challenge (top24)! Co więcej, Robert Kapica wśród fanów i obserwatorów konkursów piękności stawiany jest w gronie faworytów do tytułu Mr World. Pojawia się na wysokich miejscach w wielu notowaniach.

Robert Kapica - kim jest?

Robert Kapica ma 23 lata i pochodzi z małej miejscowości Mstów koło Częstochowy. Interesuje się modelingiem, sportem i motoryzacją. Od 3 lat pracuje jako model. Jego przygoda z modelingiem rozpoczęła się od castingu THE LOOK OF THE YEAR w Galerii Jurajskiej. Pokonując kolejne etapy, kilka miesięcy później wygrał światowy finał konkursu we Włoszech. Od tego momentu zaczął pracę w modelingu na całym świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze