Karolina Bielawska

i

Autor: Instagram.com/karolinabielawska

Miss World 2021 - głosowanie trwa. Jak pomóc Karolinie Bielawskiej z Polski?

2021-12-06 13:29

Miss World 2021 to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku w świecie konkursów piękności. Tym razem za jedną z głównych faworytek uważana jest reprezentantka Polski! Czy Karolina Bielawska powtórzy sukces Anety Kręglickiej i zdobędzie dla nas drugą koronę? Polacy mogą mieć na to wpływ! Wyjaśniamy, jak głosować.

Miss World 2021 - głosowanie trwa. Jak pomóc Karolinie Bielawskiej z Polski? Po raz drugi raz w historii Polska będzie miała najpiękniejszą kobietę świata? Wiele na to wskazuje! Po roku przerwy powraca prestiżowy konkurs Miss World, w Polsce znany lepiej jako Miss Świata. I może to być wielki powrót także dla naszego kraju, ponieważ według międzynarodowych fanów konkursów piękności oraz ekspertów, w 2021 roku korona ma trafić do Polski! Naszą reprezentantką będzie Karolina Bielawska, która w 2019 zdobyła tytuł Miss Polonia. Miała wziąć udział w Miss World w 2020 roku, jednak wydarzenie odwołano z powodu pandemii koronawirusa. Miała więc rok więcej na przygotowania i teraz startuje z pozycji faworytki. Aby jednak zdobyć tytuł, Polacy muszą na nią zagłosować w specjalnych konkurencjach. Wyjaśniamy, gdzie i jak pomóc Karolinie.

Miss World 2021 - kto wygra? Oto największe konkurentki Karoliny Bielawskiej z Polski

Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]

Miss World 2021 - głosowanie

Miss World 2021 zostanie wybrana przez specjalne jury, jednak publiczność ma wpływ na to, kto znajdzie się w wąskim gronie finalistek. Zostaną wybrane one między innymi w konkurencjach, w których decydujący głos mają widzowie. Karolinie Bielawskiej można pomóc w dwóch kategoriach - Head To Head Challenge oraz Multimedia Challenge. Aby zagłosować na Polkę, należy pobrać aplikację Mobstar App. Następnie za pomocą Facebooka lub Gmaila należy stworzyć konto. Po zalogowaniu szukamy oficjalnego profilu Karoliny Bielawskiej i można na nim głosować na nią poprzez dawanie lajków, zostawianie komentarzy oraz udostępnianie jej zdjęć. W przypadku Head To Head Challenge ma być  otwarte także głosowanie na stronie internetowej missworld.com

Sonda
Czy Karolina Bielawska zasługuje na tytuł Miss Świata?