Miss World 2019 - Polska. Kto reprezentuje nasz kraj w Londynie?

2019-12-12 15:42 AD
Korona
Autor: Canva.com

Miss World 2019 to wyjątkowy konkurs piękności, gdzie kobiety z całego świata walczą o tytuł i swoją własną przyszłość. Gala finałowa wydarzenia odbędzie się 14 grudnia w Londynie, a w wyborach udział weźmie ponad 120 kandydatek. Wśród nich jest również reprezentantka Polski. Kto z naszego kraju ubiegać będzie się o tytuł Miss World 2019? Sprawdźcie na ESKA.pl!

Miss World 2019 to kolejny konkurs piękności, którego zadaniem jest wspomóc w realizacji marzeń kobiety z całego świata. Dawniej przeznaczony był do tych dziewcząt, które ukończyły niedawno 20 lat - studentek, początkujących aktorek i maturzystek. Teraz jednak piękno jest tylko jednym z kilku elementów, które składają się na idealną królową urody. Wdzięk, wrodzone dobro, pasja i zainteresowania - to wszystko brane jest pod uwagę, bo zdobycie korony pomaga zwyciężczyni w realizowaniu własnych pasji, lecz bardzo często wiąże się z ciężką pracą, również charytatywną na rzecz pomocy potrzebującym. Jak na wszystkich konkursach piękności, tak i na Miss World 2019 nie mogło zabraknąć naszej przedstawicielki. Finałowa gala emitowana będzie z Londynu w sobotę 14 grudnia. Kandydatki już teraz znajdują się na zgrupowaniu i przygotowują do tego niesamowicie stresującego wydarzenia. Wśród nich jest przepiękna Milena Sadowska, która ma spore szanse na zwycięstwo. Co o niej wiemy? Poznajcie ją lepiej na ESKA.pl!

Miss World 2019 - kto z Polski?

Milena Sadowska, to Miss Polonia 2018, już w sobotę weźmie udziale w finale Miss World 2019. Dziewczyna łączy pracę jako modelka z nauką. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

Najnowsze