Milena Sadowska - kim jest nowa Miss Polonia? [INSTAGRAM, FACEBOOK, ZDJĘCIA]

2018-11-11 20:27
Milena Sadowska - kim jest nowa Miss Polonia?
Autor: Mateusz Jagielski/East News Milena Sadowska

Miss Polonia 2018 została Milena Sadowska! Na ESKA.pl sprawdzamy, kim jest najpiękniejsza Polka.

Milena Sadowska - kim jest nowa Miss Polonia? Wiele osób na pewno zadaje sobie takie pytanie. W wyborach na najpiękniejszą Polkę roku 2018 uznano, że to właśnie Milena zasługuje na bursztynową koronę miss i możliwość reprezentowania naszego kraju podczas międzynarodowych konkursów. Warto dowiedzieć się więcej na temat nowej zdobywczyni tytułu Miss Polonia.

Miss Polonia 2018 - kim jest Milena Sadowska?

Podczas konkursu Miss Polonia 2018 Milena Sadowska reprezentowała ziemię chrzanowską i całą Małopolskę. 19-latka z Babic została uznana najpiękniejszą Polką 2018 roku. Kim jest dziewczyna, która będzie reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych konkursów?

Milena Sadowska w tym roku zdała maturę. W październiku przeprowadziła się do Krakowa, by studiować na Uniwersytecie Papieskim. Do tej pory Milena nie miała okazji prezentować się podczas tak wielkiej imprezy, ale od zawsze marzyła o wzięciu udziału w konkursie miss.

Miss Polonia 2017 to Agata Bieranat. Kim jest? TOP 10 najlepszych zdjęć

Nowa Miss Polonia lubi aktywne spędzanie czasu. Świetnie czuje się na siłowni i podczas przejażdżek na rowerze lub rolkach. W dzieciństwie jej pasją były zaś konie. Od niedawna Milena posiada prawo jazdy i doskonale odnajduje się za kółkiem. Jednym z wielkich marzeń Mileny Sadowskiej jest podróż do USA. Być może umożliwi jej to właśnie tytuł Miss Polonia 2018, bo jak wiadomo, zdobywczynie korony reprezentują Polskę podczas wielu imprez na całym świecie.

Milena Sadowska - Instagram i Facebook

Poniżej zobaczycie zdjęcia, które Milena Sadowska zamieszcza na Instagramie i Facebooku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze