Miss Supranational 2019 - Polska. Kto reprezentuje nas na konkursie piękności?

2019-12-06 20:54 AD
Kamila Świerć
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Najpiękniejsze kobiety świata od niemal dwóch tygodni przebywają na zgrupowaniu w Hotelu OSSA Congress & Spa w Rawie Mazowieckiej. W przygotowaniach do 11. edycji międzynarodowego konkursu piękności uczestniczy 77 olśniewających dziewczyn! Już za tydzień w piątkowy wieczór 6 grudnia stoczą pojedynek o tytuł i koronę Miss Supranational 2019. Kto reprezentuje Polskę?

Kolejne dni przygotowań kandydatek do korony najpiękniejszej wypełnione były sesjami zdjęciowymi i realizacją różnych materiałów telewizyjnych. Na początek dziewczyny wzięły udział w oficjalnej sesji zdjęciowej do katalogu Miss Supranational 2019, a potem odwiedziły stolicę. Spacer po warszawskiej starówce zachwycił kandydatki, zwłaszcza te z najdalszych zakątków świata. Szczególne wrażenie zrobiła nasza jesienno – zimowa aura, która jest czymś nowym dla reprezentantek ciepłych miejsc na ziemi. Po powrocie do hotelu na finalistki czekała polska kolacja, na której królowały specjały naszej rodzimej kuchni. Obecnie panie są w intensywnych próbach choreograficznych pod okiem Macieja Zakliczyńskiego oraz Janji Lesar. 3 grudnia wyjadą na Śląsk, gdzie już na miejscu wydarzenia rozpoczną ostatnie przygotowania przed wielkim finałem. A jak wypadną podczas prezentacji przed milionami widzów na całym świecie? Która z nich zdobędzie tytuł Miss Supranational 2019 i sięgnie po koronę? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski – Kamila Świerc?

Miss Supranational 2019 - kto reprezentuje Polskę?

Kamila Świerc to nasza reprezentantka na konkursie piękności dla kobiet. Podczas Miss Supranational 2019 będzie miała trudne zadanie rywalizować z najpiękniejszymi paniami z całego świata. Z większością z nich zdążyła się już zaprzyjaźnić. Równocześnie odbywał będzie się konkurs dla panów.Finał międzynarodowego konkursu dla mężczyzn Mister Supranational odbędzie się 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Tego dnia o godzinie 16:15 gala transmitowana będzie również na antenie telewizji Polsat oraz do ponad 140 stacji telewizyjnych na świecie. Wydarzenie poprowadzą: Davina Reeves Ciara oraz Sandra Kubicka a na scenie wystąpią: Cleo oraz Barbara Kurdej-Szatan.

W artykule wykorzystano materiały Polsatu

Najnowsze