Fryderyk Festiwal 2020 - kto wystąpi podczas wydarzenia?

2019-12-03 16:18 MK
Daria Zawiałow
Autor: materiały prasowe

Fryderyki to najważniejsze nagrody na polskim rynku muzycznym, wręczane corocznie artystom podczas uroczystej gali. W zeszłym roku, wydarzenie całkowicie zmieniło swoją formułę. Nie dość, że obecnie fani mogą kupić bilety na imprezę, to jeszcze zorganizowano specjalny festiwal, w trakcie którego na scenie prezentują się najpopularniejsi polscy wykonawcy. Kto wystąpi na Fryderyk Festiwal w 2020 roku? Sprawdź na ESKA.pl.

Fryderyk Festiwal 2020 - kto wystąpi? To pytanie zadają sobie wszyscy fani muzyki, którzy myślą o zakupieniu biletów na Galę Muzyki Rozrywkowej i Jazzu oraz na odbywający się dzień później Fryderyk Festiwal, który zadebiutował w zeszłym roku. Po dwudziestu pięciu latach od wręczenia pierwszych statuetek, uważanych za polski odpowiednik amerykańskich nagród Grammy, organizatorzy postanowili nieco odświeżyć formułę całego wydarzenia. Od 2019 roku, nie tylko nominowani oraz występujący artyści, ich współpracownicy czy dziennikarze mogą wziąć udział w show, ale również wszyscy chętni fani. Co więcej, na wielbicieli polskiej muzyki, poza możliwością uczestnictwa w uroczystej gali, czeka jeszcze jedna atrakcja, a mianowicie Fryderyk Festiwal. W zeszłym roku, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Na scenie wystąpili między innymi Monika Brodka, Dawid Podsiadło oraz duet The Dumplings. Kto zawładnie sceną w marcu 2020 roku?

Fryderyk Festiwal 2020 - artyści. Kto wystąpi?

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, organizatorzy Fryderyk Festiwalu ogłosili listę pierwszych pięciu wykonawców, którzy swoimi występami uświetnią całego wydarzenie. 15 marca 2020 na scenie zaprezentują się na pewno: Kayah, Daria Zawiałow, Muniek Staszczyk, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz oraz Baranovski. Pozostałych artystów poznamy niebawem.

Najnowsze