Miss Supranational 2019 - Doda gościem specjalnym! Co zaśpiewa?

2019-12-06 19:03
Doda
Autor: fot. Polsat/Krzysztof Dubiel

Już 6 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zobaczymy 77 kobiet z różnych stron świata, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Supranational 2019. Wielkie międzynarodowe show transmitowane do ponad 140 krajów otworzy królowa polskiej sceny muzycznej - Doda! Co zaśpiewa? Sprawdź na ESKA.pl.

Doda wystąpi podczas wyborów Miss Supranational 2019! W piątek 6 grudnia o godzinie 20:05 na antenie Polsatu zobaczymy najpiękniejsze kobiety z różnych stron świata, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Supranational 2019. Polskę będzie reprezentowała Kamila Świerc, która została Miss Polski 2017. Galę 11. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów uświetnią swoimi występami: Mikolas Josefz przebojem „Acapella”, Piotr Cugowski i Aleksandra Szwed. Natomiast najpiękniejsze show otworzy królowa polskiej sceny muzycznej Doda. Za choreografię konkursu odpowiada znakomity duet Maciej Zakliczyński i Janja Lesar. W jury konkursu zobaczymy: polską wokalistkę Monikę Lewczuk, która zdobyła tytuł Miss Supranational w 2011 roku, Sandrę Kubicką, Mariusza Czerkawskiego, Aleksandrę Szwed, Tomasza Barańskiego oraz Miss Supranational 2018 Valerię Vazquez i Mistera Supranational 2018 Prathamesha Maulingkara. Wybory Miss Supranational poprowadzi międzynarodowy duet: zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Damian Kordas i prezenterka BBC - Anita Jones. Zwyciężczyni konkursu oprócz korony otrzyma także nagrody o wartości 50 tysięcy dolarów. Komu koronę przekaże Miss Supranational 2018 Valeria Vazquez z Portoryko? Czy tego wyjątkowego zaszczytu dostąpi reprezentantka Polski Kamila Świerc? Przekonamy się w piątek wieczorem!

Co zaśpiewa Doda podczas Miss Supranational 2019?

Wielkie wydarzenie otworzy Doda. W rozmowie z dziennikarką Party.pl, gwiazda zdradziła, co przygotowała na ten wyjątkowy wieczór. - Przyłożyłam dużą wagę do tego, aby rozpocząć z wielką pompą, ale też z przesłaniem, bo ja nie lubię robić czegoś bez ukrytej misji (…) więc wybrałam takie piosenki do medleya, które świadczą o kobiecej mocy, sile, a nie tylko o wyglądzie (…) Nie zawiodę swoich fanów jeżeli chodzi o show. Będę przez chwilę feniksem oraz Wonder Woman! Ale będę też wykonywać swój singiel, czyli dla wszystkich coś fajnego – przyznała.

Wybory Miss Supranational 2019 są częścią Festiwalu Piękna 2019, który odbędzie się w dniach 6 - 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wszystkie trzy gale: Miss Supranational 2019, Mister Supranational 2019 i jubileuszowa edycja Miss Polski z koronacją Miss Polski 2019 będą transmitowane na antenie Polsatu.

Najnowsze