Miss Polski 2024

i

Autor: AKPA Miss Polski 2024 - kto poprowadzi galę?

Gwiazdy

Miss Polski 2024 - znamy prowadzących gali. Duży transfer z TVP do Polsatu!

2024-07-05 17:19

Miss Polski 2024 to gala, podczas której wybrana zostanie najpiękniejsza Polka. Organizatorzy ogłosili już, kto oprócz kandydatek pojawi się na uroczystej gali. Poznaliśmy nazwiska gwiazd, które wystąpią na scenie, oraz prowadzących. W tym gronie znalazł się prezenter, który jeszcze do niedawna był gwiazdą TVP.

Już wkrótce poznamy najpiękniejszą Polkę. Ponad 30 młodych dziewczyn zawalczy o cenną koronę i nagrodę pieniężną. Zwyciężczyni zostanie wybrana podczas uroczystej gali, którą będzie można oglądać w telewizji. Już po raz kolejny relację na żywo będzie można śledzić na antenie Polsatu. Powstanie spektakularna scena, na której uczestniczki Miss Polski 2024 zaprezentują się w strojach najlepszych projektantów. Oprócz nich na scenie pojawią się też artyści. Widzowie przed telewizorami zobaczą występy Margaret i Kamila Bednarka. Show poprowadzą Agnieszka Hyży, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz i prezenter, który zadebiutuje na antenie Polsatu. O kim mowa?

Karolina Bielawska przeszła metamorfozę. Miss World w nowej fryzurze wygląda zjawiskowo

Odeszła z Ich Troje w atmosferze skandalu. Teraz powalczy o tytuł Miss Polski!

Kto poprowadzi Miss Polski 2024?

Czwartym prowadzącym gali Miss Polski 2024 będzie... Aleksander Sikora! Jeszcze kilka miesięcy temu był gwiazdą Telewizji Polskiej. Prowadził takie formaty jak "Pytanie na śniadanie". "Dance dance dance" i "The Voice of Poland". O jego transferze do Polsatu spekulowano od tygodni. Informacja o prowadzeniu gali Miss Polski wydaje się potwierdzeniem plotek.

Miss Polski 2024 - kiedy i gdzie?

Miss Polski 2024 będzie jubileuszową edycją. Najpiękniejsza Polska zostanie po raz 35. Wydarzenie odbędzie się w piątek, 5 lipca o godzinie 20:00. Miejsce organizacji gali to sądecki Amfiteatr Parku Strzeleckiego. Miss Polski będzie jedną z trzech uroczystości w ramach Festiwalu Piękna. Dzień wcześniej zostanie wybrany Mister Supranational, a dzień później Miss Supranational.