Karolina Bielawska przeszła metamorfozę

i

Autor: AKPA/karolinabielawska/Instagram Karolina Bielawska przeszła metamorfozę

Metamorfozy gwiazd

Karolina Bielawska przeszła metamorfozę. Miss World w nowej fryzurze wygląda zjawiskowo

2024-05-29 21:50

O Karolinie Bielawskiej zrobiło się głośno na całym świecie w 2022 roku. Właśnie wtedy piękna łodzianka sięgnęła po tytuł Miss World. Była drugą Polką w historii, która dokonała tego wyczynu. Do tej pory Karolina zachwycała burzą długich blond loków. Na najnowszym nagraniu, które pojawiło się na jej Instagramie zaprezentowała nową fryzurę. Trzeba przyznać, że również w takim wydaniu wygląda olśniewająco.

Karolina Bielawska wywołała niemałą sensację, kiedy podczas konkursu piękności zorganizowanego w marcu 2022 roku w Portoryko sięgnęła po tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Polska do tej pory mogła się pochwalić takim sukcesem 33 lata temu, kiedy koronę dla najpiękniejszej zdobyła Aneta Kręglicka. Karolina Bielawska honory Miss World pełniła aż przez dwa lata. Z powodu problemów organizacyjnych wybory najpiękniejszej kobiety świata nie odbyły się w 2023 roku, a Polka koronę oddała Czeszce Krystynie Pyszkovej dopiero 9 marca tego roku.

Karolina Bielawska oddaje koronę. Była drugą Polką, która została Miss World

Karolina Bielawska zaprezentowała nową fryzurę

Tytuł najpiękniejszej kobiety świata to nie tylko wielkie wyróżnienie i zaszczyt, ale również szereg obowiązków. Karolina Bielawska po zdobyciu korony Miss World skupiła się na wykonywaniu swoich obowiązków związanych z tą rolą. Odwiedziła wiele krajów, brała udział w wielu akcjach charytatywnych, pomagała potrzebującym, a także gościła podczas wyborów najpiękniejszych kobiet w różnych krajach. Po oddaniu korony Bielawska postawiła na odświeżenie swojego wizerunku. Zniknęły jej bujne, hollywoodzkie fale, które były efektem "doczepów". Teraz włosy Karoliny są proste. Modelka zdecydowała się także na skrócenie włosów do ramion oraz zmianę koloru na platynowy blond. Jak sama przyznała, wraz ze zmianą fryzury "ubyło jej kilka kilogramów".

Muszę przyznać, że ostatnio zrzuciłam kilka kilogramów 💪🏼 albo po prostu zrezygnowałam z przedłużania włosów, nieważne 😎 - podpisała żartobliwie filmik, na którym prezentuje nową fryzurę.

Internauci w komentarzach zasypali Karolinę Bielawską komplementami.

Piękna, jak zawsze 🤩 do tego zabawna 😂😅

Błyszczysz, jak zawsze ✨🩷

Zachwycająca 💫👑

Karolina jak Ciebie nie kochać ❤️🌹❤️ - piszą zachwyceni internauci.

A jak wam podoba się nowa fryzura Karoliny Bielawskiej?