Miss Polski 2021 - gwiazdy. Kto zaśpiewa w konkursie piękności 17.01.2021?

2021-01-17 20:00 kg
Miss Polski 2021
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Już w niedzielę 17 stycznia 2021 roku po raz trzydziesty pierwszy zostanie wybrana najpiękniejsza Polka! To właśnie wtedy jedna z 24 finalistek założy w Warszawie koronę Miss Polski. Po raz pierwszy w historii tego konkursu wybory najpiękniejszej Polki odbędą się bez udziału publiczności i przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Co nie znaczy, że emocje będą mniejsze! O gorącą atmosferę zadbają nie tylko kandydatki do korony Miss Polski, ale również gwiazdy muzyczne!

Miss Polski 2021 - gwiazdy. Kto zaśpiewa w konkursie piękności 17.01.2021? Podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności zobaczymy 24 najpiękniejsze Polki z niemal wszystkich zakątków kraju, które staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020. Wśród nich będzie 12 finalistek wybranych przez jury konkursu oraz 12 dziewczyn, które zdobyły największą ilość głosów w plebiscycie internetowym. Uczestniczki oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie. Nową królową ukoronuje ustępująca Miss Polski 2019 Magdalena Kasiborska. W jury konkursu piękności zasiądą same kobiety: Ewa Wachowicz, Viola Piekut, Anna Wyszkoni, Joanna Liszowska, Olga Buława, Katarzyna Krzeszowska, Magdalena Kasiborska, Elżbieta Sawerska. Kto natomiast zaśpiewa podczas wyborów Miss Polski 2021?

Miss Polski 2021 - gwiazdy

O wyjątkową atmosferę na gali Miss Polski zadba jeden z największych fenomenów polskiej muzyki ostatnich lat – Kortez, który wykonaniem swoich przebojów „Hej wy” i „Z imbirem” zapewni tego wieczoru ogromny ładunek emocjonalny. A niesamowicie pozytywna energia płynąca ze sceny podczas występu charyzmatycznego Pawła Domagały z jego wielkim hitem „Weź nie pytaj” i piosenką z najnowszej płyty „Wracaj” z pewnością udzieli się kandydatkom do korony oraz wszystkim widzom przed telewizorami.

Natomiast Anna Wyszkoni sprawi, że ten wieczór na zawsze pozostanie w sercach finalistek jako wspomnienie najpiękniejszych emocji. Dlatego do pokazu finalistek w sukniach ślubnych Violi Piekut wykona swój piękny utwór „Zapytaj mnie o to kochany”. Wśród innych artystów, którzy swoimi występami dodadzą mocy finalistkom i podgrzeją atmosferę konkursu, będzie była Miss Supranational 2011, przebojowa wokalistka Monika Lewczuk, która zaśpiewa covery największych hitów Dua Lipy – „Don’t Start Now” oraz „Levitating”.

The Voice Senior 2 - Andrzej Pawłowski uczestnikiem show! Jego piosenkę śpiewała Kayah
Najnowsze