Miss Polski 2020 - widzowie krytykują występ Moniki Lewczuk. 'Przebiła Mandarynę'?

2021-01-17 22:21 kg
Monika Lewczuk
Autor: wbf

W niedzielę 17 stycznia 2021 roku odbył się 31. finał Narodowego Konkursu Piękności. Widzowie mieli okazję oglądać 23 najpiękniejsze Polki, które walczyły o tytuł i koronę Miss Polski. Oprócz pokazów mody, organizatorzy przygotowali również muzyczne niespodzianki. Na scenie wystąpili między innymi Paweł Tur, Paweł Domagała oraz Monika Lewczuk. Niestety występ byłej Miss Supranational 2011 nie wszystkim przypadł do gustu. W sieci zawrzało!

Miss Polski 2020 - widzowie krytykują występ Moniki Lewczuk. 'Przebiła Mandarynę'?. Tegoroczny finał wyborów Miss Polski był bardzo nietypowy. Po raz pierwszy w historii konkursu piękności wydarzenie odbyło się bez udziału publiczności. Organizatorzy zadbali jednak o to, aby podczas gali nie zabrakło emocji. Finalistki konkursu zaprezentowały się w kilku pokazach - w kolekcji casual, w strojach kąpielowych, odzieży termicznej oraz w sukniach ślubnych i wieczorowych. Każda z kandydatek do korony najpiękniejszej wyglądała naprawdę zjawiskowo. Gospodarzami wieczoru byli Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz, natomiast rozmowy z kandydatkami przeprowadzała Agnieszka Hyży. Podczas wydarzenia nie zabrakło również muzycznych niespodzianek. Na finał wyborów tegorocznej Miss Polski zaproszono Korteza, Pawła Domagałę, Pawła Tura, Anię Wyszkoni oraz Monikę Lewczuk. Niestety nie wszystkie występy artystów były do końca udane.

Miss Polski 2020 - widzowie krytykują występ Moniki Lewczuk

Podczas 31. finału Narodowego Konkursu Piękności wystąpiła Monika Lewczuk, była Miss Supranational 2011. Wokalistka wykonała covery największych hitów Dua Lipy – Don’t Start Now oraz Levitating. Stres spowodował, że kilkukrotnie zapomniała ona tekstu piosenek i widać było, że sama nie do końca jest zadowolona ze swojego występu. Popis wokalnych umiejętności Moniki nie spodobał się również widzom, którzy na profilu Telewizji Polsat licznie komentowali jej wykonanie:

Monika zbyt późno poznała repertuar, który ma wykonać i nie zdążyła się przygotować?

Stres poleciał od pierwszego fałszu i leciał do samego końca, ciężko będzie to oglądać 🤦😁

dlaczego ta Pani dostała mikrofon i śpiewała?

Co ta Lewczuk śpiewa 😂🤦‍♀️ łeblebleble 😂😂😂 padłam 😂

Ta Monika niech lepiej już nie śpiewa.. Fałsz okropny.

Kto tam śpiewa...a w zasadzie fałszuje.

Laska która śpiewa jest straszna

O matko i córko co za fałsz

Fajnie pali buraka ta "piosenkarka"? Czyżby sama słyszała jak fałszuje? 😂

Monia Lewczuk chciała być jak Dua Lipa, wyszło jej, prawie, była Lipa 😁

Lewczuk przebiła Mandaryne 🤦‍♀️😂

Niestety jak na razie występ piosenkarki nie został wrzucony do sieci. 

Chwilę po występie Monika Lewczuk udzieliła wywiadu dla portalu Pomponik.pl:

Na scenie czułam się bardzo dobrze, natomiast chyba miałam trochę za głośno odsłuch. Muszę sobie obejrzeć i przeanalizować występ, żeby zobaczyć, jak było. (...) Na pewno w którymś momencie coś ze słowami było nie tak, zapomniałam po prostu słów.

Każdy artysta, nawet najlepszy, ma na koncie występ, z którego nie do końca jest zadowolony. Zapraszamy do galerii poniżej, w której znajdziecie największe wpadki gwiazd podczas koncertów.

Krystian Ochman zdradza, czy powstanie piosenka z Michałem Szpakiem!
Najnowsze