Miss Polonia 2020 - kiedy finał? Data ogłoszenia wyników konkursu piękności

Miss Polonia 2020 - kiedy finał? Data ogłoszenia wyników konkursu piękności
Autor: Miss Polonia Miss Polonia 2020 - kiedy finał? Data ogłoszenia wyników konkursu piękności

Miss Polonia 2020, czyli 42. wielki finał najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce. W sumie na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi zobaczymy 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej! Kiedy jest finał Miss Polonia 2020? Przekonajcie się już teraz sprawdzając najważniejsze szczegóły.

Spis treści

  1. Miss Polonia 2020 - kiedy finał, data

Miss Polonia 2020 - kiedy finał konkursu piękności? Data Miss Polonia 2020 nie jest już tajemnicą, więc oficjalnie ujawniamy ją w tym miejscu. Wiele osób już nie może się doczekać najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce. W wyborach bierze udział 20 przepięknych kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 42. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Karoliny Bielawskiej! Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World.

NAJSEKSOWNIEJSZA babcia świata ujawniła swój sekret! Aż trudno w to uwierzyć

Miss Polonia 2020 - kiedy finał, data

Kiedy jest finał Miss Polonia 2020? Wielki finał konkursu piękności 2020 odbędzie się w dzień kobiet, czyli 8 marca. W trakcie wydarzenia, które zaplanowane jest w Teatrze Wielkim w Łodzi nie zabraknie muzycznych niespodzianek. Na scenie Teatru Wielkiego zobaczymy Alicję Szemplińską, Marcina Sójkę oraz Krystiana Ochmana, czyli zwycięzców The Voice of Poland!

Najnowsze