Miss Polonia 2020 - finalistki. Te kobiety powalczą o koronę! [LISTA, ZDJĘCIA]

Miss Polonia 2020 - finalistki. Te kobiety powalczą o koronę! [LISTA, ZDJĘCIA]
Autor: Miss Polonia / IGO-ART Miss Polonia 2020 - finalistki. Te kobiety powalczą o koronę! [LISTA, ZDJĘCIA]

Znamy 20 pięknych finalistek konkursu Miss Polonia 2020! Kandydatki zostały wybrane podczas oficjalnego półfinału, który odbył się 25 września w Hotelu Arche Krakowska w Warszawie. Która z dziewcząt otrzyma koronę Najpiękniejszej Polki?

Miss Polonia 2020 - finalistki już są znane! Jak wyglądają finalistki Miss Polonia 2020? Kto walczy o koronę najpiękniejszej Polki? Zdjęcia podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Na półfinałowym castingu pojawiło się ponad 100 dziewczyn z całej Polski wybranych w eliminacjach online Miss Polonia Open 2020 oraz w ramach konkursów regionalnych. Na półfinale kandydatki miały indywidualne rozmowy z jurorami oraz zaprezentowały się w kostiumach kąpielowych. Na evencie pojawiły się także laureatki Miss Polonia z lat ubiegłych: Karolina Bielawska (2019), Milena Sadowska (2018) i Agata Biernat (2017). W trakcie spotkania promowano również akcję profilaktyki raka piersi Dotykam=Wygrywam, której ambasadorką jest aktualna Miss Polonia, Karolina Bielawska. 

Miss Polonia 2021 - finał: kiedy, data

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie. W ciągu 90 lat istnienia konkursu, tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 41 Polek. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie. Dla wielu Polek konkurs Miss Polonia był początkiem wspaniałej kariery: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Agata Biernat, Milena Sadowska i wiele innych. Obecnie panującą Miss Polonia jest Karolina Bielawska.

Tegoroczny finał 42. edycji konkursu Miss Polonia planowany jest na przełomie roku 2020 i 2021. Wówczas poznamy laureatkę tego prestiżowego tytułu! Macie już swoje faworytki?

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]
Najnowsze