Miss Polonia 2017 to Agata Bieranat. Kim jest? TOP 10 najlepszych zdjęć

2017-11-27 14:33
Miss Polonia 2017 to Agata Bieranat. Kim jest? TOP 10 Najlepszych zdjęć
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / EAST NEWS Miss Polonia 2017 - Koronacja

Zdobywczynią korony Miss Polonia 2017 jest Agata Biernat. Kim jest 27-latka? 

Agata Biernat była najstarszą ze wszystkich 23 kandydatek ubiegających się o tytuł Miss Polonia 2017. Piękna brunetka pochodzi ze Zduńskiej Woli. Ma 27 lat i182 centymetry wzrostu. Brała udział w kampanii ebeactive i słynnym programie TVN Ugotowani w roku 2013. Została również ambasadorką akcji restaurantweek. Prowadzi bloga na którym opisuje wszystkie swoje pasje - modeling, sport i gotowanie. Chętnie opowiada też o swoich podróżach po świecie. 

Agata Biernat - Ugotowani

Na swoim blogu modelka napisała: Miłości do gotowania nauczyła mnie mama, zawsze w niedzielę miałyśmy w domu rodzinne zabawy w kucharki, siostra piekła ciasta, ja kroiłam warzywa a mama nawigowała zespół. Już wtedy wiedziałam, że lubię to robić i będę kiedyś katalogową żoną. 

Agata kocha dobre jedzenie i chętnie poszukuje nowych smaków w świecie. Dba jednak o sylwetkę więc przepisy, które umieszczać będzie na swoim blogu z pewnością będą fit. Pasję do gotowania potrafi połączyć z ćwiczeniami na siłowni.

Katarzyna Włodarek - kim jest Polska kandydatka do Miss Universe 2017? [INSTAGRAM]

Autor: brak danych

  Katarzyna Włodarek to Polska kandydatka do Miss Universe 2017. Wiele osób zastanawia się kim jest dziewczyna, która powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety świata. Okazuje się, że niektórzy mogli poznać Katarzynę w... przychodni zdrowia! 26 latka jest bo

Agata Biernat - Sport

Agata uwielbia sport, taniec i ćwiczenia na siłowni. Przez 10 lat swojego życia należała do tanecznej grupy "Arabeska". Dostała również angaż w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Od kilku lat jest również instruktorem pool dance. Na swoim blogu wspomina, że sprawia jej to taką przyjemność, iż swoją pracę traktuje ciągle jak hobby. 

Miss Polonia 2017 - Agata Bieranat. Kim jest? 10 Najlepszych zdjęć
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / EAST NEWS Agata Biernat w kostiumie. Finał Miss Polonia 2017

 

Miss Polonia 2017 - Agata Bieranat. Kim jest? 10 Najlepszych zdjęć
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / EAST NEWS Agata Biernat

 

Miss Polonia 2017 - Agata Bieranat. Kim jest? 10 Najlepszych zdjęć
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / EAST NEWS Agata Biernat w kostiumie. Finał Miss Polonia 2017

 

Miss Polonia 2017 - Agata Bieranat. Kim jest? 10 Najlepszych zdjęć
Autor: Fot. Kamil Piklikiewicz / EAST NEWS Agata Biernat podczas finału Miss Polonia 2017

 

Nie zwalniamy💥 #biernat dla @adidas_pl 😊💪 #photoshoot #adidas_pl #sportmodel #newcampaign #heretocreate Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)
Co tu się wydarzyło?🙈😃 #runmageddon @runmageddon Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)
Day off☀️ Czyli cały dzień przynudzamy na plaży😎 Niech będzie, że wakacje 🙄😃 #beachday Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)
#biernat for @muuvapparel 💥 fot. @katarzyna_milewska ❤️ #muuvgirls #sportmodel Post udostępniony przez Agata Biernat (@biernatagata)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze