Mini Majk tańczy w czerwonej sukni. Ten widok rozbawi was do łez!

i

Autor: High League Mini Majk tańczy w czerwonej sukni. Ten widok rozbawi was do łez!

Mini Majk TAŃCZY w czerwonej sukni w mieszkaniu. Ten widok rozbawi was do łez!

2022-09-28 13:12

Mateusz Krzyżanowski ma za sobą owocny i udany okres przygotowawczy. Wielogodzinne treningi przyniosły skutek. Pokonał swojego rywala w MMA i został mistrzem federacji High League. Po przygotowaniach zasłużył na wypoczynek, który spędza wspólnie ze swoją dziewczyną w Dubaju. To właśnie tam pojawił się... w czerwonej sukni!

Spis treści

  1. Mini Majk - czerwona sukienka

Mini Majk w czerwonej sukni zrobi sporą furorę! Po ostatnich, trudnych w internecie chwilach udowodnił, że umie się dobrze bawić. Te trudne chwile dotyczyły dramy, że Mini Majk porzucił kontakt Frizem. Twórcy internetowi poróżnili się w wielu kwestiach i postanowili całkowicie się od siebie oddalić. Internauci twierdzą, że poszło o wspólne filmy, ale są też osoby idące o krok dalej. Sugerują, że Youtuberów poróżniły sprawy finansowe. Prawda zapewne kiedyś wyjdzie na jaw, a tymczasem każdy z ekipowiczów poszedł w swoją stronę. Drama niewątpliwie mocno wpłynęła na Mateusza Krzyżanowskiego. Nie udostępniał nowych filmów, nie udzielał się w mediach społecznościowych. Wygrana pasa mistrzowskiego High League zapewne dodała mu motywacji i pewności siebie. Majkel jest coraz aktywniejszy w internecie pokazując przy tym, że ma do siebie ogromny dystans.

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Mini Majk - czerwona sukienka

Mini Majk wstawił na YouTube obszerną relację z przygotowań do walki na High League 4, ale pokazał również, co się działo tuż po jego pojedynku. Jeszcze więcej materiałów z udziałem Mateusza Krzyżanowskiego publikuje jego dziewczyna, Paulina Kozłowska. Właśnie na jej kanale znajdziecie ich relację z wakacji w basenach tropikalnych, wspólne mieszkanie, czy chociażby odpowiedzi na najbardziej intymne pytania.

Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!

Paulina Kozłowska doskonale radzi sobie w pokazywaniu Mini Majka i stawiania go w dobrym świetle. Dystans Majkela widać w filmiku który opublikowała na swoim Tiktokowym profilu. Mini Majk tańczy w czerwonej sukni, w rytm przyspieszonej wersji hitu Summertime Sandness od Lany Del Rey. Wideo, w kilka dni miało ponad 880 tysięcy wyświetleń i mnóstwo polubień. Mateusz Krzyżanowski nie założył czerwonej, galowej sukni, a jest to jedynie popularny na platformie trend. Internauci żartowali w komentarzach:

  • Calineczka;
  • Miałam laga na poczatku;
  • Bardzo ładna córeczka, pozdrawiam;
  • Mała się rozwija :D do której to teraz klasy?;
  • Ale masz Paulinko pięknego synka;
  • Śliczna kruszynka;

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!