Mini Majk TAŃCZY w czerwonej sukni w mieszkaniu. Ten widok rozbawi was do łez!

2022-09-28 13:12
Mini Majk tańczy w czerwonej sukni. Ten widok rozbawi was do łez!
Autor: High League Mini Majk tańczy w czerwonej sukni. Ten widok rozbawi was do łez!

Mateusz Krzyżanowski ma za sobą owocny i udany okres przygotowawczy. Wielogodzinne treningi przyniosły skutek. Pokonał swojego rywala w MMA i został mistrzem federacji High League. Po przygotowaniach zasłużył na wypoczynek, który spędza wspólnie ze swoją dziewczyną w Dubaju. To właśnie tam pojawił się... w czerwonej sukni!

Spis treści

  1. Mini Majk - czerwona sukienka

Mini Majk w czerwonej sukni zrobi sporą furorę! Po ostatnich, trudnych w internecie chwilach udowodnił, że umie się dobrze bawić. Te trudne chwile dotyczyły dramy, że Mini Majk porzucił kontakt Frizem. Twórcy internetowi poróżnili się w wielu kwestiach i postanowili całkowicie się od siebie oddalić. Internauci twierdzą, że poszło o wspólne filmy, ale są też osoby idące o krok dalej. Sugerują, że Youtuberów poróżniły sprawy finansowe. Prawda zapewne kiedyś wyjdzie na jaw, a tymczasem każdy z ekipowiczów poszedł w swoją stronę. Drama niewątpliwie mocno wpłynęła na Mateusza Krzyżanowskiego. Nie udostępniał nowych filmów, nie udzielał się w mediach społecznościowych. Wygrana pasa mistrzowskiego High League zapewne dodała mu motywacji i pewności siebie. Majkel jest coraz aktywniejszy w internecie pokazując przy tym, że ma do siebie ogromny dystans.

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!

Mini Majk - czerwona sukienka

Mini Majk wstawił na YouTube obszerną relację z przygotowań do walki na High League 4, ale pokazał również, co się działo tuż po jego pojedynku. Jeszcze więcej materiałów z udziałem Mateusza Krzyżanowskiego publikuje jego dziewczyna, Paulina Kozłowska. Właśnie na jej kanale znajdziecie ich relację z wakacji w basenach tropikalnych, wspólne mieszkanie, czy chociażby odpowiedzi na najbardziej intymne pytania.

Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!

Paulina Kozłowska doskonale radzi sobie w pokazywaniu Mini Majka i stawiania go w dobrym świetle. Dystans Majkela widać w filmiku który opublikowała na swoim Tiktokowym profilu. Mini Majk tańczy w czerwonej sukni, w rytm przyspieszonej wersji hitu Summertime Sandness od Lany Del Rey. Wideo, w kilka dni miało ponad 880 tysięcy wyświetleń i mnóstwo polubień. Mateusz Krzyżanowski nie założył czerwonej, galowej sukni, a jest to jedynie popularny na platformie trend. Internauci żartowali w komentarzach:

  • Calineczka;
  • Miałam laga na poczatku;
  • Bardzo ładna córeczka, pozdrawiam;
  • Mała się rozwija :D do której to teraz klasy?;
  • Ale masz Paulinko pięknego synka;
  • Śliczna kruszynka;

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze