Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!

2022-10-02 20:04
Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!
Autor: screen z filmu na YouTube: USZCZĘŚLIWIAMY JĄ PRZEZ CAŁY DZIEŃ! / Genzie // Instagram hi_hania Hania z Genzie na STARYCH zdjęciach! Koleżanka Friza, kiedyś miała rude włosy!

Hania z Genzie jest jedną z najbardziej uśmiechniętych, radosnych i pozytywnych, nowych postaci w polskim internecie. Wygrała swoją szansę na karierę za sprawą programu Twoje 5 Minut, za który odpowiadają Friz i Wujek Łuki. Teraz jest znana, ale kiedyś była dziewczyną niewzbudzającą ogromnego zainteresowania internautów. Kiedyś też wyglądała zupełnie inaczej, o czym możecie przekonać się na naszej stronie!

Spis treści

  1. Hania z Genzie - kiedyś

Hania z Genzie kiedyś wyglądała zupełnie inaczej, co pokazujemy w naszej galerii. Zdecydowanie to jedna z największych metamorfoz, jakie widzieliśmy w ostatnim czasie! Odgrzebaliśmy jej stare zdjęcia, które robiła sobie zanim stała się popularna. A niewątpliwie sławę i rozpoznawalność zawdzięcza Frizowi oraz swojemu zaangażowaniu. Wzięła udział w programie Twoje 5 Minut, organizowanego przez Łukasza Wojtycę i Karola Wiśniewskiego. Twórcy na początku chcieli ją wyrzucić, a wszystko dlatego, iż bali się jej pod względem jej zachowań. Kompletnie nie wiedzieli, czego się po niej spodziewać, jak się zachowa później i czy pokazała prawdziwą twarz. Ostatecznie przekonała do siebie Friza i Wujka Łukiego dostając się do projektu.

Kosmetyki Genzie - gdzie kupić? Produkt nowej Ekipy Friza hitem?!

Muzycy, którzy odeszli za wcześnie... (Avicii, Chada, XXXtentacion, Big Scythe) | ESKA XD - Ale to już było! #58

Hania z Genzie - kiedyś

Hania z Genzie, czyli Hanna Puchalska to 23-letnia influencerka. Zawsze uśmiechnięta, radosna, dzieląca się pozytywną energią jest jedną z najjaśniejszych gwiazd projektu Genzie. Pokazuje to również za sprawą teleturnieju z kamperami, który organizują Friz i Wujek Łuki. Hania z Genzie swoje pierwsze zdjęcie na Instagrama wstawiła 24 marca 2015 roku. Pokazała, jak w Jaworzynie Krynickiej spędza trzeci dzień wiosny. W lipcu 2015 roku dodała zdjęcie, na którym pozuje przed lustrem. Uwagę przyciągają rude włosy! Zobaczcie sami, jak kiedyś wyglądała Hanna Puchalska!

Ile Friz ma pieniędzy za filmy Genzie? Przybliżona kwota powala na kolana!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze