Minelli jakiej nie znacie! Piosenka Could Be Something przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

2022-11-10 11:53
Minelli jakiej nie znacie! Piosenka Could Be Something przedpremierowo! [TYLKO U NAS]
Autor: Global Records Minelli jakiej nie znacie! Piosenka Could Be Something przedpremierowo! [TYLKO U NAS]

Could Be Something, czyli trzeci solowy utwór, pod którym podpisuje się niezwykle utalentowana Minelli. Wiemy, jak bardzo lubicie wokalistkę, dlatego postanowiliśmy zrobić Wam niespodziankę. Jej najnowszy imprezowy kawałek podrzucamy przedpremierowo, tylko na ESKA.pl!

Minelli nie przestaje zaskakiwać swoich słuchaczy! Artystka, która sprawiła, że cała Europa śpiewała Rampampam, a także Nothing Hurts, teraz będzie główną sprawczynią potężnych jesienno-zimowych imprez. Stanie się tak za sprawą nowej piosenki zatytułowanej Could Be Something. Jako pierwsi i jedyni możemy pokazać Wam fragment tego gorącego utworu. Jak brzmi potencjalny hit jesieni 2022? Odpalcie poniższe wideo i przekonajcie się sami już teraz, tylko na ESKA.pl!

Minelli - kim jest? Wiek, wzrost, w Polsce, piosenki, Rampampam, Instagram, skąd pochodzi, Inna

Minelli od Rampampam ma rozgrzewający hit na jesień i zimę!

Minelli - kim jest?

Pierwszy utwór Minelli, Rampampam, okazał się wielkim, globalnym hitem, gromadząc 160 milionów odsłon na YouTube. Na platformach cyfrowych piosenka ma już ponad 70 milionów streamów. Ponadto numer trafił na rotację w radiowych rozgłośniach w 59 krajach. W Polsce Rampampam dotarło do top 3 radiowego zestawienia. Utwór uplasował się także na 6. miejscu Global Shazam i został wyszukany w aplikacji ponad 3,7 miliona razy. Piosenka podbiła również aplikację TikTok, gdzie powstało już ponad 200 tysięcy filmików z użyciem charakterystycznego refrenu Rampampam. Minelli może pochwalić się imponującym dorobkiem również jako autorka piosenek.

Clean Bandit z hitem na jesień 2022! Ten utwór poprawi wam nastrój

Napisała m.in. Flashbacks, który zaśpiewała INNA i który dotarł na 1. miejsce listy przebojów w Rosji. Jest również autorką innego hitu z rosyjskiego zestawienia - F..K THAT Bastard. Jako wokalistka Minelli w 2019 roku wydała singiel Mariola, który trafił na szczyt listy Airplay, iTunes, TV i Spotify Viral, a na YouTube zgromadził 20 milionów odsłon. Kolejny był numer Discoteka, w którym gościnnie zaśpiewała INNA. Była to czwarta najczęściej prezentowana piosenka w szwajcarskich rozgłośniach radiowych.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze