Miłosne piosenki na walentynki. Te propozycje spodobają się każdemu!

2021-02-10 13:37
walentynki
Autor: pixabay.com

Walentynki to święto zakochanych. Choć obchodzi się je 14 lutego, to należy pamiętać, że miłość powinno okazywać się nie tylko od święta, ale każdego dnia! Jeśli razem ze swoją połówką chcesz spędzić miło czas, przygotowaliśmy dla was miłosną playlistę największych hitów. W naszych propozycjach znajdziecie nie tylko polskie kawałki, ale także zagraniczne.

Miłosne piosenki na walentynki. Te propozycje spodobają się każdemu! Walentynki to dzień, który albo się lubi, albo się za nim nie przepada. Mimo iż jest to święto zakochanych, to trzeba pamiętać aby miłość pielęgnować nie tylko ze względu na datę w kalendarzu, ale cały rok. Ważne są nie tylko słowa, ale również czyny. Troska, szacunek i okazywanie miłości, to bardzo ważne elementy w każdym związku. Jeśli tegoroczne walentynki zamierzacie spędzić w domu, możecie ponieść się kreatywności. Domowe kino, kolacja przy świecach, rozmowy z kubkiem gorącej czekolady lub pizza w kształcie serca. Oprócz prezentów nie może zabraknąć też miłej atmosfery. Stworzycie ją nie tylko tematycznymi dekoracjami, ale także piękną, romantyczną muzyką w tle i możecie do niej nawet zatańczyć!

Specjalnie dla wszystkich zakochanych, ale również innych osób, przygotowaliśmy dziesięć najlepszych muzycznych propozycji. Te piosenki o miłości z pewnością zadbają o atmosferę w waszych domach podczas walentynek, ale też każdego dnia! To hity z pewnością nie raz słyszałeś na antenie Radia Eska, a teraz te wybrane znajdziesz w naszym wideo w tym artykule.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Miłosne piosenki na walentynki i nie tylko [LISTA]

  1. Ed Sheeran - Perfect
  2. Natalia Szroeder - Zamienię Cię
  3. Ellie Goulding - Love Me Like You Do
  4. Paweł Domagała - Weź nie pytaj
  5. Whitney Houston - I Will Always Love You
  6. Dirty Dancing - Time of my Life
  7. Ed Sheeran - Thinking Out Loud
  8. BARANOVSKI - Lubię być z nią
  9. Bruno Mars - Just The Way You Are
  10. Sylwia Grzeszczak feat. Sound'n'Grace - Kiedy tylko spojrzę

Twoje życie miłosne to komedia? Sprawdź, który film pasuje do ciebie najbardziej

Pytanie 1 z 9
Jak wyglądał Twój ostatni związek?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze