Miłość w czasach wojny w TVP2 - kiedy i o której oglądać? Dni i godziny emisji

2021-10-15 14:03
Miłość w czasach wojny
Autor: materiały TVP

Miłość w czasach wojny to nowy serial, który można oglądać w Telewizji Polskiej. To propozycja, która z pewnością spodoba się wielu fanom zagranicznych produkcji. Serial został nakręcony w Hiszpanii. Kiedy i o której oglądać nowe odcinki tej propozycji. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie niżej.

Miłość w czasach wojny w TVP2 - kiedy i o której oglądać? Dni i godziny emisji. W północnej części Afryki na terytorium Melilli w 1921 roku trwają walki o terytorium Rif. Zbuntowani Riffianie, prowadzeni przez Abd el-Krima, pokonują armię hiszpańską. Straty obejmują tysiące ofiar. Postanowieniem królowej Hiszpanii, Wiktorii Eugenii, Hiszpański Czerwony Krzyż deleguje grupę pielęgniarek dowodzących przez księżną Maríę del Carmen do stworzenia szpitali we wszystkich obszarach konfliktu. W ogniu bitwy hiszpańskim żołnierzom sił dodają uczucia. Pielęgniarki i żołnierze po obu stronach linii ognia, ratując życie, odnajdują nadzieję, miłość i przyjaźń. Sprawdź, kiedy oglądać nowe odcinki tej produkcji.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Miłość w czasach wojny w TVP2 - godzina, dzień

Miłość w czasach wojny to nowa zagraniczna propozycja Telewizji Polskiej. Odcinki serialu będzie można oglądać aż cztery razy w tygodniu, ponieważ będą pokazywane na antenie od poniedziałku do czwartku. Transmisja będzie rozpoczynała się o godzinie 21:40.

Miłość w czasach wojny - obsada

  • Amaia Salamanca jako Julia Ballester
  • Álex García jako Fidel Calderón
  • Verónica Sánchez jako Pilar Muñiz de Soraluce
  • Álex Gadea jako Andrés Pereda
  • Vicente Romero jako Silva
  • Alicia Rubio jako Verónica Montellano
  • Anna Moliner jako Magdalena Medina
  • Cristóbal Suárez jako Luis Garcés
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze