Miłość, Seks & Pandemia - piosenka z filmu. Co to za utwór i kto go śpiewa?

2022-01-14 14:06
Miłość, Seks & Pandemia - piosenka z filmu. Co to za utwór i kto go śpiewa?
Autor: KINO ŚWIAT Miłość, Seks & Pandemia - piosenka z filmu. Co to za utwór i kto go śpiewa?

Miłość, Seks & Pandemia to tytuł nowej produkcji, pod którą podpisuje się Patryk Vega. A skoro produkcja filmowa, to tradycyjnie towarzyszy jej piosenka przewodnia. Poznajcie już teraz utwór i dowiedzcie się, kto go wykonuje.

Miłość, Seks & Pandemia - piosenka z filmu będzie hitem? Co to za utwór i kto go śpiewa? Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach od 4 lutego 2022, ale już dziś debiutuje oficjalna piosenka oraz teledysk Wartości. Twórcą muzyki jest DJ Slavic, tekst oraz wokal powstał we współpracy Kubańczyka oraz Eweliny Lisowskiej. W obsadzie filmu Miłość, Seks & Pandemia” zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę, film wejdzie na ekrany kin już 4 lutego.

Aktorzy, którzy porzucili plan filmowy, aby zająć się zwyczajną pracą

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Patryk Vega, autor bezkompromisowych hitów: Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Botoks i Kobiety mafii, powraca z nowym, odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Oto film, który nie boi się tematów tabu i pokazania seksu i miłości, jakimi są naprawdę. To historia nowoczesnych, przebojowych kobiet, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Miłość, Seks & Pandemia - piosenka z filmu

Miłość, Seks & Pandemia - obsada, fabuła, premiera

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka. Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze