Milionerzy - pytanie o Lewandowskiego: komu strzelił 5 bramek w 9 minut

Autor: fot. YouTube.com/Bundesliga oraz www.milionerzy.tvn.pl screen z filmu na YouTube First Time in Full Length: Lewandowski's 9-Minute Miracle http://milionerzy.tvn.pl

Milionerzy - pytanie o Lewandowskiego: komu strzelił 5 bramek w 9 minut?

2017-05-17 17:25

Milionerzy po raz kolejny sięgnęli po ciekawe pytanie. Po pytaniu o Kamila Grosickiego przyszedł czas na Roberta Lewandowskiego! Wiedzielibyście, komu strzelił 5 bramek w 9 minut?

Milionerzy - pytanie o Lewandowskiego może sprawić trudność osobom, które nie interesują się piłką nożną. Czy wiecie komu kapitan reprezentacji Polski strzelił 5 goli w 9 minut i ustanowił przy tym rekordy? Przekonajcie się i dajcie znać! Tego samego wieczoru pojawiło się pytanie o doskonale znaną pieśń Hej, sokoły. Reakcja zawodniczki rozbawiła Huberta Urbańskiego i wszystkich obecnych w studio nagraniowym.

Hej, sokoły w Milionerach. Reakcja uczestniczki rozśmieszyła Huberta Urbańskiego

Autor: brak danych

Milionerzy z kolejną muzyczną zagadką. Tym razem warte 5 tysięcy złotych pytanie muzyczne usłyszała pochodząca z Łodzi Anna Kudra - "mama, babcia i prababcia". Tym razem w programie przypomniano legendarną pieśń 'Hej, sokoły' autorstwa Tomasza Padury.

Milionerzy - pytanie o Lewandowskiego

Pan Karol Pietrowicz prawdopodobnie jest wielkim fanem Bundesligi albo po prostu interesuje się piłką nożną. Bardzo przypasowało mu pytanie dotyczące kapitana reprezentacji Polski. Podał nazwę klubu jeszcze przed usłyszeniem czterech wariantów odpowiedzi. W pytaniu za 10 tysięcy do wyboru miał: Werder Brema, Vfl Wolfsburg, Borussia Dortmund, VfB Stuttgart. Wybrał oczywiście poprawną odpowiedź!

Robert Lewandowski strzelił 5 bramek w 9 minut podczas meczu 22 września 2015 na Allianz Arena. Do przerwy Bayern przegrywał z VfL Wolsburgiem 1:0. Nasz napastnik wszedł na boisko w drugiej połowie i od razu ruszył do odrabiania strat. Lewy zaliczył dwa rekordy Bundesligi: zdobył hat-tricka w 202 sekundy oraz stał się pierwszym (od 1991 roku) zawodnikiem, któremu udało się strzelić 5 goli w niemieckiej lidze.