Milionerzy - jak się zgłosić?

2017-06-14 12:47
Milionerzy - jak się zgłosić?
Autor: Fot. wbf Hubert Urbański jest gospodarzem Milionerów

Milionerzy już po wakacjach wrócą z nową edycją. Chcesz powalczyć o nagrodę główną? Sprawdź, jak się zgłosić!

Milionerzy to teleturniej, który zyskał ogromną popularność na całym świecie. W polskiej telewizji Milionerzy ponownie pojawili się w 2017 roku po kilku latach nieobecności. Nowa edycja emitowana od poniedziałku do czwartku przyciągała przed TV miliony widzów. Stacja widząc duże zainteresowanie produkcją postanowiła zrealizować kolejną edycję Milionerów, która zobaczymy w jesiennej ramówce TVN.

Milionerzy - jak się zgłosić?

W poprzedniej edycji najwyższa wygrana to 500 tysięcy zł. Chociaż jedna z uczestniczek usłyszała pytanie za milion nie zdecydowała się na udzielenie odpowiedzi. Może jednak w nowych odcinkach komuś uda się zgarnąć okrągły milion? Co zrobić, aby zgłosić się do Milionerów? Sprawa jest prosta. Wystarczy przeczytać regulamin, wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na odpowiedni adres e-mail dostępny na stronie milionerzy.tvn.pl.

Wakacje 2017: co oglądać w TV? Letnia ramówka TVN

Autor: brak danych

Letnia ramówka TVN: już od 12 czerwca na widzów stacji czeka ogromna dawka wakacyjnej rozrywki. Mimo zakończonej emisji hitów TVN takich jak: Milionerzy, Kuchenne Rewolucje czy Druga Szansa widzowie mogą liczyć na kolejne nowości. Do TVN wróci m.in. Projekt

 

Najnowsze