Miley Cyrus wymiata na TikToku! Powtórzysz tę choreografię?

2020-07-07 11:45 Patrycja Obarowska
Miley Cyrus
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Miley Cyrus tańczy na swoim TikToku! Zobacz koniecznie czy byłbyś w stanie powtórzyć tę choreografię krok po kroku! Jak wygląda konto na TikToku gwiazdy, co tam publikuje i jak dużo osób obserwuje jej profil? Więcej zdradzamy na ESKA.pl!

Miley Cyrus wymiata w aplikacji TikTok i pokazuje światu, jak tańczy do jednej z bardziej popularnych piosenek! Jej najnowsze wideo, w którym widać szczęście i zadowolenie z życia na twarzy gwiazdy zebrało prawie 10 milionów wyświetleń w dzień! Miley Cyrus ma konto na TikToku już od dłuższego czasu, ale tak naprawdę jej najnowszy filmik, który został opublikowany 6 lipca 2020 pokazał fanom Miley, że jest ona szczęśliwa, promienna i zadowolona z dotychczasowego życia. Ciekawostką jest również fakt, że na najnowszym TikToku Miley nie tańczyła sama, a ze swoim chłopakiem. Fani gwiazdy byli pewni, że ona i Cody Simpson nie są już parą, jednak wideo dodane przez gwiazdę znacznie uspokoiło wiernych fanów wokalistki. Układ jest zatańczony w dość wolnym tempie, dlatego fani gwiazdy bez żadnego problemu będą mogli spróbować go odtworzyć nadając mu przy tym własny kształt. Zobacz poniższe wideo i spróbuj swoich sił w wesołej i energicznej choreografii. 

Miley Cyrus - TikTok 

Miley Cyrus można znaleźć na TikToku wpisując po prostu jej imię i nazwisko. Jej konto składa się z ponad 4 milionów obserwatorów, a filmiki wokalistki pojawiają się regularnie i zazwyczaj mają wydźwięk rozrywkowy połączony z jej pracą. 

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze