Miley Cyrus wraca z Younger Now: data premiery i okładka nowej płyty 2017

2017-08-08 14:52

Miley Cyrus zdradza szczegóły swojej nowej płyty 2017! Data premiery i okładka albumu Younger Now do sprawdzenia już teraz - na ESKA.pl.

Miley Cyrus powraca z nową płytą Younger Now! Charyzmatyczna gwiazda zdradziła w końcu pierwsze szczegóły kolejnego albumu na swojej oficjalnej stronie internetowej. Dzięki temu znamy już nie tylko tytuł, ale także datę premiery krążka. Tracklista nowej płyty Miley Cyrus na razie nie jest znana, ale podejrzewamy, że poza zupełnie nowymi piosenkami, powinny się na niej znaleźć znane już fanom single Malibu oraz Inspired.

Polak stylistą Katy Perry, Miley Cyrus i Nicki Minaj. Zdolny i seksowny Johnny Wujek!

Autor: brak danych

Kim jest Johhny Wujek? Pochodzący z Polski stylista wybiera i szyje stroje m.in. dla samej Katy Perry! Poza sukcesami w pracy i znajomością z największymi amerykańskimi gwiazdami show-biznesu, popularny stylista może się także pochwalić niezwykle seksownym ciałem, któ

Miley Cyrus - Younger Now: kiedy premiera?

Długo wyczekiwana nowa płyta Miley Cyrus ukaże się 29 września 2017. Za to grafikę, która najprawdopodobniej posłuży za okładkę albumu Younger Now, możecie sprawdzić już teraz poniżej. Przypomnijmy, że dyskografię artystki zamyka album pt. Miley Cyrus & Her Dead Petz z 2015 roku. Czekacie na nowe piosenki od Miley?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze