Miley Cyrus, Selena Gomez a może Taylor Swift? Która młoda pop wokalistka jest najfajniejsza? [RANKING]

2013-01-29 19:22

Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Swift i Carly Rae Jepsen to młode pop piosenkarki, którym udało się już jako nastolatkom odnieść medialny sukces. Dziś mają na swoim koncie muzyczne hity, trasy koncertowe oraz liczne nagrody i wciąż tryskają energią. Która z nich jest najfajniejszą gwiazdą? Głosuj!

Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, Taylor Swift i Carly Rae Jepsen to młode piosenkarki, które dziś zna już cały świat. Utalentowane wokalnie już jako nastolatki znalazły swoje miejsce w show-biznesie. Teraz młode pop divy mają za sobą miliony fanów na całym świecie a w 2013 roku nie zamierzają osiadać na laurach i już przygotowują dla nas kolejne niespodzianki.

>>> Co nowego u Miley Cyrus?

Wokalistka pracuje nad swoją nową płytą, która będzie utrzymana w hip-hopowym klimacie. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.


>>> Co nowego u Seleny Gomez?

Była dziewczyna Justina Biebera także nagrywa nowy krążek. Plotki mówią, że kilka piosenek będzie opowiadało o jej ex. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.


>>> Co nowego u Demi Lovato?

Jurorka drugiej edycji amerykańskiego X Factora podobnie jak Miley i Sel skupiona jest na swoim kolejnym albumie. Demi chce nagrać krążek w stylu Adele! Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.


>>> Co nowego u Taylor Swift?

Gwiazda ma za sobą nieudany związek z Harrym Stylesem z One Direction, a złamane serce leczy nagrywając nowe hity. Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.


>>> Co nowego u Carly Rae Jepsen?

Autorka hitu Call Me Maybe pokonała strach przed koncertowaniem na dużych scenach. Czy to zapowiedź większej ilości występów w 2013 roku? Więcej na ten temat dowiesz się TUTAJ.


Zobacz Decisions - Borgore ft. Miley Cyrus!
Zobacz Hit The Lights - Selena Gomez & The Scene!
Zobacz Give Your Heart A Break - Demi Lovato!
Zobacz I Knew You Were Trouble - Taylor Swift!
Zobacz This Kiss - Carly Rae Jepsen!JB

Najnowsze